آغاز ساخت بزرگترین گلخانه شرق کشور با پشتیبانی موسسه ملل
آغاز ساخت بزرگترین گلخانه شرق کشور با پشتیبانی موسسه ملل

به گزارش اخباربانک، وزیر کشاورزی در مراسم ساخت بزرگترین گلخانه شرق کشور با پشتیبانی موسسه اعتباری ملل اظهار کرد: در زمینه گلخانه ها در سال ۹۸رشد خوبی را در استان داشتیم و امیدواریم در سال ۹۹هم شاهدافتتاح این شهرک بزرگ باشیم. وی افزود: توسعه کشت های گلخانه ای از اهداف واولویتهای دولت است ایشان احداث […]

به گزارش اخباربانک، وزیر کشاورزی در مراسم ساخت بزرگترین گلخانه شرق کشور با پشتیبانی موسسه اعتباری ملل اظهار کرد: در زمینه گلخانه ها در سال ۹۸رشد خوبی را در استان داشتیم و امیدواریم در سال ۹۹هم شاهدافتتاح این شهرک بزرگ باشیم.

وی افزود: توسعه کشت های گلخانه ای از اهداف واولویتهای دولت است ایشان احداث گلخانه را اقدامی مطلوب برای افزایش تولید ،صادرات ،رونق اقتصادی واشتغالزایی خواند وگفت باید الگوی کشت گلخانه ها بیشتر مورد توجه باشد تا زنجیره اشتغال و اقتصاد در کسور توسعه یابد.

خاوازی با در خواست از موسسه اعتباری ملل برای کمک به فعال شدن شهرک گلخانه ای در شیروان خاطر نشان کرد :از موسسه ملل می خواهیم با دید باز این شهرک را افتتاح و تمام مسایل مرتبط با الگوی کشت را رعایت کند وبه بحث زنجیره تولید ،اشتغال زایی وصادرات توجه ویژه داشته باشد.

در ادامه این مراسم دکتر شجاعی استاندار خراسان شمالی ، با بیان اینکه از ابتدای شروع مسئولیتم در استان این موضوع را مطرح کردم که باید کارها با برنامه پیش رود و با یک نسخه واحد نمیتوان کشور را اداره کرد لذا کشاورزی خراسان شمالی با نسخه خود پیشرفت خواهد کرد .همچنین وی یادآور شد پروژه شهرک گلخانه ای شیروان با برنامه زمانبندی مشخص اجرا و به بهره برداری میرسد و مردم استان از منافع آن بهره مند خواهند شد.

شجاعی در خاتمه از حمایت های موسسه اعتباری ملل برای ساخت این گلخانه تشکر و قدردانی کرد.

حجت الاسلام جوادی مدیر عامل موسسه اعتباری ملل نیز در این مراسم بیان کرد ما از بدو شروع به کار موسسه همواره بدنبال کمک به ایجاد اشتغال ،کار آفرینی،توسعه و پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده ایم و بعنوان یک بازو برای نظام فعالیت کرده ایم.ایشان یاد آور شد ما با جان و دل مطیع کلیه اوامر و فرمایشات رهبر معظم انقلاب بوده و هستیم و بناداریم با تمام توان در تحقق شعار سال گام برداریم.

وی گفت: وجوه جمع آوری شده در موسسه در راه اشتغال و جهش اقتصادی هزینه می شود.

گفتنی است؛ با اجرای این طرح هزار خانوار از مزایای شغلی این طرح بهره مند میگردند ودر نظر است با تلاش شبانه روزی در زمان مناسب طرح مذکور به بهره برداری برسد.