آقای رئیس‌جمهور به وعده‌هایتان پایبند باشید
آقای رئیس‌جمهور به وعده‌هایتان پایبند باشید

[ad_1] خبرگزاری دانشجو: حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی عضو فراکسیون نمایندگان ولایی با اشاره به اظهارات اخیر رئیس جمهور در خصوص برخی نهاد‌های نظارتی و نظامی کشور، اظهار داشت: حقیقتا از برخی صحبت‌های رئیس جمهور تعجب می‌کنیم.   وی هرگاه که مصلحت باشد از سپاه پاسداران تعریف و تمجید می‌کند و در جای دیگر […]

[ad_1]

خبرگزاری دانشجو: حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی عضو فراکسیون نمایندگان ولایی با اشاره به اظهارات اخیر رئیس جمهور در خصوص برخی نهاد‌های نظارتی و نظامی کشور، اظهار داشت: حقیقتا از برخی صحبت‌های رئیس جمهور تعجب می‌کنیم.

 

وی هرگاه که مصلحت باشد از سپاه پاسداران تعریف و تمجید می‌کند و در جای دیگر صحبتی را مطرح می‌کنند که دشمن در طول سال‌های گذشته آن را بیان کرده است.

وی افزود: در حال حاضر قرارگاه خاتم الانبیا (ص) سپاه پاسداران انقلاب برای بیش از ۲۰۰ هزار نفر در کشور اشتغال ایجاد کرده است، این قرارگاه تمامی قرارداد‌هایی که پیمانکاران اجرایی کردن آن را نپذیرفته بودند، اجرایی کرده است. این در حالی است که دولت هنوز پول این قرارداد‌ها را پرداخت نکرده و قرارگاه خاتم الانبیا امروز یکی از طلب کاران بزرگ دولت محسوب می‌شود.

موسوی لارگانی تصریح کرد: چگونه زمانی که سپاه به فریاد دولت می‌رسد و برای اشتغال کشور تلاش می‌کند دولت حرفی نمی‌زند، اما آنجا که نفعی برایش ندارد چنین بحث‌هایی را مطرح می‌کند؟!

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی تاکید کرد: حضرت امام (ره) که به گردن همه ما حق دارند و توانستند جایگاه ما را در جهان ارتقا دهد به نحوی که امروز آمریکای جنایتکار، رژیم غاصب صهیونیستی، آل سعود خبیث و تمامی سرکردگان استکباری همچون انگلیس به ملت ایران احترام بگذارند. درباره سپاه فرمودند: اگر سپاه نبود کشور هم نبود آن وقت رئیس جمهور به جای اینکه در روز پاسدار حرف‌های وحدت آمیز بزند سخنان تفرقه افکنانه مطرح می‌کند.

وی ادامه داد: این در حالی است که پاسداران عزیز ما در دوران جنگ تحمیلی جان بر کف در برابر دشمن ایستادند و اجازه ندادند حتی یک قدم از خاک کشور جابه جا شود و امروز در برابر داعشی‌های تکفیری و تروریست مقاومت کردند و تکه تکه شدند تا مبادا دشمن به کشور دست درازی کند، آن وقت رئیس جمهور به جای تشکر از چنین نیروهایی، سپاه را زیر سوال می‌برد.

موسوی لارگانی تاکید کرد: مگر کسی گفت که فرماندهان ارتش خلاف کرده اند که رئیس جمهور می‌گوید تاکنون هیچ یک از فرماندهان ارتش تخلف و فساد مالی نداشته اند؟! مگر سردار سلیمانی، فرمانده سپاه قدس ما همان فردی نیست که امروز در عراق و سوریه به دلیل رشادت‌های وی بر جای پایش بوسه می‌زنند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به تبلیغات روحانی در ایام ریاست جمهوری گفت: آقای رئیس جمهور در زمان انتخابات در ملاعام به مردم اصفهان قول داد که نوبت حل مشکل کم آبی زاینده رود فرا رسیده است؛ حال امروز که مردم آب آشامیدن هم ندارند درخواست کرده ایم که رئیس جمهور یک جلسه فوری با نمایندگان مجمع استان اصفهان تشکیل دهند، اما وی در یک تریبون عمومی می‌گوید که کم آبی استان ارتباطی به من ندارد.

وی یادآور شد: چرا آن روز که آقای روحانی رای مردم را برای جایگاه امروز خود گرفت و به مردم حل مشکل آب اصفهان را قول داده بود این موضوع به وی مربوط می‌شد، اما امروز دیگر ارتباطی ندارد.

موسوی لارگانی با تاکید براینکه رئیس جمهور باید برای کشور آرامش ایجاد کند بیان داشت: رئیس جمهور باید با صحبت‌ها و رفتار‌های خود زمینه آرامش را در کشور فراهم کند نه اینکه بخواهد با صحبت هایش در جامعه ایجاد تفرقه کند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در پایان خاطر نشان کرد: امریکا سپاه را در لیست سیاه قرار می‌دهد و برای ما قابل پذیرش نخواهد بودکه رئیس جمهور کشورمان هم چنین بحث‌هایی مطرح کند.

[ad_2]

Source link