آقای رئیس‌جمهور! مطالبه مردم حل مشکلات اقتصادی است
آقای رئیس‌جمهور! مطالبه مردم حل مشکلات اقتصادی است

[ad_1] خبرگزاری فارس: آدبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اظهار تأسف از فرافکنی‌های برخی از دولتمردان گفت: در حالی که دولت آمریکا از طریق اتاق جنگ خزانه‌داری این کشور با همزبانی اروپا با ملت ایران اعلام جنگ کرده، رئیس دولت مشغول مسائلی است که فاصله اهمیت‌شان با موضوع اصلی فاصله بسیاری دارد. محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب […]

[ad_1]

خبرگزاری فارس: آدبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اظهار تأسف از فرافکنی‌های برخی از دولتمردان گفت: در حالی که دولت آمریکا از طریق اتاق جنگ خزانه‌داری این کشور با همزبانی اروپا با ملت ایران اعلام جنگ کرده، رئیس دولت مشغول مسائلی است که فاصله اهمیت‌شان با موضوع اصلی فاصله بسیاری دارد.

محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به موضع‌گیری‌های اخیر رئیس جمهور راجع به تلگرام گفت: ظاهرا آقای رئیس جمهور می‌خواهند جای مشکلات کشور را با جنجال تلگرام، یعنی یک پیام‌رسان خارجی، عوض کنند کما اینکه در ۲۲ بهمن سال گذشته با طرح مسئله رفراندوم چنین عملی را انجام دادند.

حبیبی با اشاره به اظهارات اخیر روحانی در نقد عملکرد دولت پس از ۵ سال گفت: رئیس جمهور اخیرا مسایلی را در مورد نقد عملکرد دولت می‌گوید که باید دید مخاطب او کیست؟

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی اظهار کرد: اخیراً رئیس جمهور برخی وزرا را به «ناامیدبودن»، «ترسو بودن» و «خسته بودن» متهم کرده است. حال سؤال ما این است چرا وزرایی که خود می‌گوید خسته و ناامید و ترسو می‌داند را به مجلس معرفی کرده است؟! حالا که برای او کشف شده این‌ها این صفات را دارند چرا برکنار نمی‌کند. او اختیار دارد وزیری را که قبول ندارد عزل کند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: امروز در حالی که دولت آمریکا از طریق اتاق جنگ خزانه‌داری این کشور با همزبانی و همخوانی اروپا با ملت ایران اعلام جنگ کرده است، رئیس دولت مشغول مسایلی است که فاصله اهمیت این مسائل با موضوع اصلی فاصله بسیار زیادی دارد.

حبیبی عدم هماهنگی وزرا با رئیس جمهور را یک مشکل جدی دانست و گفت: چوب عدم هماهنگی وزرا با یکدیگر و رئیس جمهور با وزرا را مردم می‌خورند. مردم می‌گویند اکنون که از اختیارات مصرح در قانون اساسی برخوردارید چرا با هماهنگی کامل انجام وظیفه نمی‌کنید.

وی در ادامه با اشاره به مواجهه غرب با برجام گفت: از برجام چیزی باقی نمانده است. آمریکا و اروپا با بدعهدی عملاً از برجام خارج شده‌اند، ولی در تهران هنوز تصمیم گرفته نشده در برجام بمانیم یا نمانیم.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: آمریکایی‌ها با دسیسه سه کشور اروپایی فهرستی از زیاده خواهی‌ها رامطرح کرده‌اند که باید با سخن مناسب با این زیاده‌خواهی‌های متکبرانه به آن‌ها بدهیم.

حبیبی در پایان گفت: جبهه مقاومت در منطقه به ویژه در سوریه و عراق و یمن به چهره آمریکا و متحدانش سیلی زده است. ما باید در این میدان به توطئه‌های آمریکا پاسخ دهیم و ثابت کنیم دوران بزن در رو گذشته است.

دبیرکل موتلفه اسلامی در باره عملیات سرکوب پلیس فرانسه، گفت: این‌ها که مدعی دموکراسی و احترام به خبرنگاران بودند، اکنون کارشان بجایی رسده است که خودشان خلاف دموکراسی مورد ادعای خود عمل می‌کند و مردم فرانسه علیه آن‌ها شورش کرده‌اند و آن‌ها با سرکوب شدید می‌خواهند مردم را ساکت کنند. بدیهی است این مساله امکان ندارد و خشم ملت فرانسه، علیه سیاست‌های غلط دولت را افزایش خواهد داد.

حبیبی از خدمات خبرنگاران و تصویربرداران شبکه‌های خبری ایران تشکر و برای فیلمبردار آسیب دیده، شفای کامل مسالت نمود و از وی تقدیر کرد.

دبیرکل موتلفه اسلامی همچنین در ادامه اظهارات سخیف نخست وزیر رژیم غاصب صهیونیستی را علامت ضعف روزافزون و نگرانی از سقوط آینده خود دانست.

وی همچنین در پایان از دولت خواست که در ایام ماه مبارک رمضان تدابیر لازم را برای عبادت کنندگان و روزه‌گیران بکار گیرد.

[ad_2]

Source link