آقای سیف گفتار درمانی بس است
آقای سیف گفتار درمانی بس است

[ad_1] خبرگزاری تسنیم: مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت) قوه مقننّه و در تذکر شفاهی خطاب به هیئت‌رئیسه پارلمان اظهار داشت: چند شب پیش از منطقه ۱۲ شهرداری تهران بازدید داشتیم، نتوانستیم جواب مردم را بدهیم. مردم می‌گفتند اگر قرار است در این منطقه بیشتر […]

[ad_1]

خبرگزاری تسنیم: مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت) قوه مقننّه و در تذکر شفاهی خطاب به هیئت‌رئیسه پارلمان اظهار داشت: چند شب پیش از منطقه ۱۲ شهرداری تهران بازدید داشتیم، نتوانستیم جواب مردم را بدهیم. مردم می‌گفتند اگر قرار است در این منطقه بیشتر از ۳ طبقه مجوز ساختمان سازی ندهند، چرا مجلس ساختمان ۲۰ طبقه می‌سازد و درختان را هم قطع می‌کنند؟

وی با بیان اینکه در منطقه کن که مجوز ساخت و ساز صادر نمی‌شود، مجمع تشخیص مصلحت نظام برج ۲۰ طبقه می‌سازد، ادامه داد: اگر می‌خواهیم قانون را اجرا کنیم، باید از خودمان شروع کنیم.

نماینده تهران در مجلس با خطاب قرار دادن رئیس کل بانک مرکزی اظهار داشت: آقای سیف گفتار درمانی بس است، به تعهداتی که در «سامانه نیما» ایجاد کردید، عمل کنید.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در بخش دیگری از تذکر خود با محکوم کردن اقدام نابخردانه ترامپ در خروج از برجام، اظهار داشت: به آقای ظریف توصیه می‌کنم اگر می‌خواهید با اروپایی‌ها رایزنی کنید، اتحادیه اروپا نباید صرفا بگوید بابت خروج آمریکا متاسفیم و خودمان را به برجام پایبند می‌دانیم. باید در عمل ثابت کنند که مقابل تحریم‌ها می‌ایستند.

کواکبیان تصریح کرد: اگر قرار است صرفا پوسته‌ای از برجام باقی بماند، همین حالا تکلیف خودمان را معلوم کنیم و نترسیم. از این فرصت استفاده کنیم.

[ad_2]

Source link