آن‌چه می‌بینید یک گاو است؟
آن‌چه می‌بینید یک گاو است؟

[ad_1] به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، نیکرز که از نژاد ۲۰۰۰ ساله آلمانی است، ۱.۹۴ سانتی‌متر قد دارد و تنها چند سانت با «بلینو»ی ایتالیاییِ ۲.۰۲ متری، اختلاف دارد. نیکرز از نژاد Holstein Friesian است و بزرگ‌ترین گوساله پرواری در استرالیا محسوب می‌شود که نظر بسیاری را به خود جلب کرده است. «جف پیرسون» مالک […]

[ad_1]

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، نیکرز که از نژاد ۲۰۰۰ ساله آلمانی است، ۱.۹۴ سانتی‌متر قد دارد و تنها چند سانت با «بلینو»ی ایتالیاییِ ۲.۰۲ متری، اختلاف دارد.

نیکرز از نژاد Holstein Friesian است و بزرگ‌ترین گوساله پرواری در استرالیا محسوب می‌شود که نظر بسیاری را به خود جلب کرده است.

«جف پیرسون» مالک نیکرز در Myalup در پرث می‌گوید بسیار معروف شده و در ۱۰ دقیقه یک‌بار به وی تلفن می‌زنند تا از وضعیت نیکرز مطلع شوند. وی نیکرز را ۴۰۰ دلار خریده است.

قابل‌توجه اینکه نیکرز روزی ۴۵ کیلو یونجه، ۶ کیلو غلات و ۱۰۰ گالن آب می‌خورد!

معمولاً گوساله‌های پرواری را تا ۴ سالگی بیشتر نگه نمی‌دارند (به دلیل هزینه سنگینی که دارند و به‌صرفه نیست) و سپس آن‌ها را کشته و از گوشتشان استفاده می‌کنند اما نیکرز ۷ ساله شده و هنوز زنده است.

استرالیا رکوردهایی مانند داشتن بزرگ‌ترین هندوانه، سیب‌زمینی، موز و … را به خود اختصاص داده و حالا نیکرز هم بخشی از آن شده است.

5097486

[ad_2]

Source link