ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به ایتام ضروری است
ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به ایتام ضروری است

[ad_1] خبرگزاری مهر: علی لاریجانی که به استان قم سفر کرده است، صبح سه‌شنبه با حضور در مرکز دارالایتام حضرت حمزه (ع)، گفت: از اینکه در جمع کودکان ایتام حضور یافته ام خرسندم و امیدوارم تمامی آن‌ها موفق باشند. رئیس مجلس شورای اسلامی خطاب به کارکنان مرکز دارالایتام گفت: کارکنان و مسئولان دارالایتام کار ارزشمندی […]

[ad_1]

خبرگزاری مهر: علی لاریجانی که به استان قم سفر کرده است، صبح سه‌شنبه با حضور در مرکز دارالایتام حضرت حمزه (ع)، گفت: از اینکه در جمع کودکان ایتام حضور یافته ام خرسندم و امیدوارم تمامی آن‌ها موفق باشند.

رئیس مجلس شورای اسلامی خطاب به کارکنان مرکز دارالایتام گفت: کارکنان و مسئولان دارالایتام کار ارزشمندی دارند و با وجود اینکه کار آن‌ها سختی‌هایی به همراه دارد، اما انجام این کار برکت دارد.

لاریجانی تصریح کرد: کارکنان در مرکز دارالایتام خداوند را شاکر باشند، کارکردن برای ایتام عزیز، ثمره‌های معنوی به همراه دارد.

وی خطاب به کودکان ایتام نیز اظهار کرد: امیدوارم سال ۹۷ برای همه شما پربرکت باشد، شما در اینجا به دلیل اینکه شب و روز با یکدیگر زندگی می‌کنید، دوستان زیادی پیدا کرده و در آینده این دوستی‌ها کمک حالتان خواهد بود. امیدوارم علاوه بر اینکه درس‌های خود را خوب بخوانید، در کنار آن کار‌های فنی و حرفه‌ای که مورد علاقه تان هست، یاد بگیرید.

رئیس قوه مقننه یادآور شد: به مسئولان و کارکنان دارالایتام توصیه می‌کنم شرایطی را فراهم کنند که کودکان بتوانند علاوه بر درس خواندن، حرفه نیز به کودکان ایتام بیاموزید.

ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به ایتام ضروری است

دیدار رئیس مجلس با خانواده شهدا

لاریجانی همچنین شب گذشته با حضور در منزل شهید دفاع مقدس حسن حاج غفاری با خانواده این شهید گرانقدر دیدار و گفت: وگو کرد.

وی سپس با حضور در منزل شهیدان دفاع مقدس اسماعیل، حسن و حسین سلیمانیان بیدگلی با خانواده این شهدای گرانقدر نیز دیدار و گفت: وگو کرد.

حضور در منزل شهیدان سید هاشم و سید رسول هاشمی نسب و دیدار با خانواده این شهدا از دیگر برنامه‌های شب گذشته رئیس مجلس شورای اسلامی در قم بود.

دیدار با چهره ماندگار کشور

لاریجانی همچنین با حضور در منزل استادمحمد گلیار چهره ماندگار کشور با وی دیدار و گفت: وگو کرد.

شایان ذکر است؛ استاد محمد گلیار طراح و معمار برگزیده به عنوان چهره ماندگار کشور در سال ۱۳۸۷ است و سابقه کار در امور مهندسین مشاور و اجرای ساختمان از سال ۱۳۳۲ را دارد.

[ad_2]

Source link