اعتراف مشاور ترامپ به نقش منافقین در آشوب‌های اخیر
اعتراف مشاور ترامپ به نقش منافقین در آشوب‌های اخیر

[ad_1] خبرگزاری دانشجو:«رودی جولیانی»، شهردار اسبق نیویورک و مشاور غیررسمی «دونالد ترامپ»، که ارتباطات نزدیکی هم با گروهک تروریستی منافقین دارد به نقش اعضای این سازمان تروریستی در آشوب‌های دی‌ماه سال ۱۳۹۶ در ایران اعتراف کرده است. وبگاه فوربس گزارش داده «جولیانی» روز سه‌شنبه به آلبانی سفر کرده و با سرکرده گروهک تروریستی منافقین دیدار […]

[ad_1]

خبرگزاری دانشجو:«رودی جولیانی»، شهردار اسبق نیویورک و مشاور غیررسمی «دونالد ترامپ»، که ارتباطات نزدیکی هم با گروهک تروریستی منافقین دارد به نقش اعضای این سازمان تروریستی در آشوب‌های دی‌ماه سال ۱۳۹۶ در ایران اعتراف کرده است.

وبگاه فوربس گزارش داده «جولیانی» روز سه‌شنبه به آلبانی سفر کرده و با سرکرده گروهک تروریستی منافقین دیدار کرده است.

او در یک سخنرانی که روز سه‌شنبه در جمع تروریست‌های منافقین ایراد شده بر «نقش حیاتی» این گروه در «اعتراضات» در ایران تأکید کرد.

پیش از این هم «مریم رجوی» سرکرده گروهک «منافقین» در گفت‌وگو با یک روزنامه سعودی اذعان کرد که عناصر این گروهک در آشوب‌های اخیر در ایران نقش داشته‌اند.

رجوی در ادامه صراحتا اذعان کرد که اغتشاشاتی که در دی‌ماه در ایران رخ داد، محصول کار «منافقین» بود. او گفت: «طبیعتاً، آنچه در ایران رخ می‌دهد، کار شبکه‌های مجاهدین خلق در شهر‌های مختلف است و ارتباطی با فعالیت سیاسی [سازمان منافقین]در سطح بین‌الملل ندارد، از جمله در فرانسه».

سرکرده فعلی منافقین همچنین به تشکیل لابی‌های متعدد در کشور‌های غربی برای کار علیه ایران اشاره کرد و در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه، سازمان منافقین تلاش می‌کند اقدامات رژیم ایران را فاش کند، اما کشور‌های غربی از جمله آمریکا (با عملکردشان) وضع کنونی در ایران را تحکیم می‌کنند، و بهترین کار چیست، گفت که سازمان منافقین چندین جبهه و تشکل از نمایندگان پارلمانی و فعالان حقوق بشری علیه ایران تشکیل داده است.

[ad_2]

Source link