افزایش قیمت خودرو در مجلس بررسی می‌شود
افزایش قیمت خودرو در مجلس بررسی می‌شود

[ad_1] خبرگزاری تسنیم: محمدرضا منصوری عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، از جلسه ویژه این کمیسیون برای بررسی افزایش قیمت خودرو خبر داد و گفت: این جلسه روز (سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت) برگزار می‌شود. وی با بیان اینکه جلسه مذکور با حضور محمد شریعتمداری وزیرصنعت، معدن و تجارت برگزار می‌شود، افزود: مسئولانی از سازمان […]

[ad_1]

خبرگزاری تسنیم: محمدرضا منصوری عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، از جلسه ویژه این کمیسیون برای بررسی افزایش قیمت خودرو خبر داد و گفت: این جلسه روز (سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت) برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه جلسه مذکور با حضور محمد شریعتمداری وزیرصنعت، معدن و تجارت برگزار می‌شود، افزود: مسئولانی از سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده و شورای عالی رقابت نیز در این جلسه حضور دارند.

عضو کمیسیون صنایع مجلس با تاکید بر اینکه از مسئولان شرکت‌های خودروسازی نیز برای حضور در این جلسه دعوت به عمل آمده، عنوان کرد: قرار است در این جلسه دلایل افزایش قیمت خودرو‌ها از سوی شرکت‌های خودروسازی با حضور مسئولان ذیربط بررسی و پس از استماع نظرات گزارشی از سوی اعضای کمیسیون تهیه و به هیئت رئیسه پارلمان ارائه شود.

[ad_2]

Source link