انتقاد قاضی‌پور از گزارش تخلف دولت در بودجه ۹۶
انتقاد قاضی‌پور از گزارش تخلف دولت در بودجه ۹۶

[ad_1] خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم ارومیه در مجلس پس از قرائت گزارش تخلف دولت در بودجه سال ۹۶ گفت: گزارش تدوین شده ناقص است و باید تکمیل شود.    نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۲۶ فروردین) قوه مقننه پس از قرائت گزارش تخلف دولت در […]

[ad_1]

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم ارومیه در مجلس پس از قرائت گزارش تخلف دولت در بودجه سال ۹۶ گفت: گزارش تدوین شده ناقص است و باید تکمیل شود. 

 

نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۲۶ فروردین) قوه مقننه پس از قرائت گزارش تخلف دولت در بودجه سال ۹۶ در تذکری گفت: در دولت احمدی‌نژاد نفت به افراد فاسدی مثل بابک زنجانی داده شد و عدالت نیست که نامی از این فرد و رئیس‌جمهور وقت در گزارش کمیسیون برنامه و بودجه برده نشود.

وی با بیان اینکه گزارش تدوین شده باید تکمیل شود، ادامه داد: در این گزارش همه پرونده دارند، ولی فقط نام یک نهاد انقلابی در این گزارش آمده است. نامی از افرادی که با هاله‌ای نور ارتباط داشتند، در این گزارش برده نشده است.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی که ریاست جلسه را برعهده داشت در پاسخ به این تذکر گفت: دادستانی، محکمه و رئیس دیوان محاسبات در حال پیگیری این مسئله هستند و باید به تخلفات افراد متخلف رسیدگی شود.

[ad_2]

Source link