اهداف سفر روحانی به آذربایجان شرقی چیست؟
اهداف سفر روحانی به آذربایجان شرقی چیست؟

[ad_1] رئیس‌جمهور گفت: هدف اوّل این است که ۲۳ پروژه‌ای که در سفر قبلی تصویب شده بود را مورد بررسی قرار دهیم و ببینیم چند پروژه عملیاتی شده و سایر پروژه‌ها چگونه باید تکمیل شود. خبرگزاری فارس: حسن روحانی رئیس جمهور، امروز (سه‌شنبه ۴ اردیبهشت) در بدو ورود به فرودگاه شهر تبریز، در جمع خبرنگاران […]

[ad_1]

رئیس‌جمهور گفت: هدف اوّل این است که ۲۳ پروژه‌ای که در سفر قبلی تصویب شده بود را مورد بررسی قرار دهیم و ببینیم چند پروژه عملیاتی شده و سایر پروژه‌ها چگونه باید تکمیل شود.

خبرگزاری فارس: حسن روحانی رئیس جمهور، امروز (سه‌شنبه ۴ اردیبهشت) در بدو ورود به فرودگاه شهر تبریز، در جمع خبرنگاران با ابراز خوشحالی از سفر به استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز، در مورد اهداف سفر خود به این استان اظهار داشت: هدف اوّل این است که ۲۳ پروژه‌ای که در سفر قبلی تصویب شده بود را مورد بررسی قرار دهیم و ببینیم چند پروژه عملیاتی شده و سایر پروژه‌ها چگونه باید تکمیل شود.

وی افزود: بنابراین، اولین هدف سفر ما، بررسی وعده‌هاست که اگر ناقص هستند آن‌ها را تکمیل کنیم.

روحانی هدف دوم از سفر به آذربایجان شرقی را، تصویب طرح‌ها و برنامه‌هایی دانست که در امسال و دو سال آینده مورد نظر دولت است و افزود: این طرح‌ها در شورای اداری مورد بحث قرار خواهند گرفت.

رئیس جمهور در مورد هدف سوم سفر خود اظهار داشت: فردا اجلاسی به مناسبت اینکه تبریز پایتخت گردشگری در سال جاری است برگزار می‌شود که در آن حضور خواهم یافت.

وی ادامه داد: به مردم تبریز تبریک می‌گویم که امروز دنیای اسلام و جهان اسلام این شهر را پایتخت گردشگری قرار داده است.

روحانی خاطرنشان کرد: همراه با مسئولین استان، برخی طرح‌ها و پروژه‌ها را کلنگ‌زنی خواهیم کرد.

[ad_2]

Source link