ایران عامل ثبات و امنیت در خاورمیانه است
ایران عامل ثبات و امنیت در خاورمیانه است

entry-content خبرگزاری مهر: دریادار علی شمخانی پیش از ظهر امروز در حاشیه آئین استقبال از پیکر مطهر ۱۱۸ شهید دوران دفاع مقدس در مرز شلمچه در جمع خبرنگاران افزود: شهدا زنده اند و رهرو دارند و ما باید با کالبدشکافی دوران دفاع مقدس از آنان درس بگیریم. وی اظهار کرد: هرکجا ملت‌های منطقه دچار مشکل […]

entry-content

خبرگزاری مهر: دریادار علی شمخانی پیش از ظهر امروز در حاشیه آئین استقبال از پیکر مطهر ۱۱۸ شهید دوران دفاع مقدس در مرز شلمچه در جمع خبرنگاران افزود: شهدا زنده اند و رهرو دارند و ما باید با کالبدشکافی دوران دفاع مقدس از آنان درس بگیریم.

وی اظهار کرد: هرکجا ملت‌های منطقه دچار مشکل شده اند این مردم ایران بودند که به کمکشان شتافتند.

شمخانی تصریح کرد: در برخورد با داعش و پاکسازی داعش از شامات تا عراق، مردم ایران در کنار مردم سوریه و عراق بودند و در واقع جمهوری اسلامی ایران ثابت کرد که عامل ثبات امنیت و پایداری منطقه است.

به گزارش خبرنگار مهر، پیکر مطهر ۱۱۸ شهید دفاع مقدس تازه تفحص شده، لحظاتی پیش از طریق مرز شلمچه و با استقبال مردم و کاروان‌های راهیان نور وارد خاک کشور شد.

این شهدا در جزیره بواریان، منطقه کتیبان و زبیدات عراق تفحص‌شدند و در طی عملیات رمضان، تک پشتیبانی والفجر ۸ و عملیات کربلای ۴ به شهادت رسیدند.