بازتاب رویدادهای نوروزی جزیره قشم در خبرگزاری های کشور
بازتاب رویدادهای نوروزی جزیره قشم در خبرگزاری های کشور

[ad_1] رییس کمیته اطلاع رسانی، تبلیغات، امورفرهنگی و فضای مجازی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از انتشار دو هزار و ۲۸۱ مورد خبر در حوزه اطلاع رسانی رویدادهای ستاد نوروزی و بازتاب اخبار جزیره قشم در نوروز ۹۷ خبر داد. به گزارش مناطق آزاد، در آخرین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر قشم که به منظور […]

[ad_1]

رییس کمیته اطلاع رسانی، تبلیغات، امورفرهنگی و فضای مجازی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از انتشار دو هزار و ۲۸۱ مورد خبر در حوزه اطلاع رسانی رویدادهای ستاد نوروزی و بازتاب اخبار جزیره قشم در نوروز ۹۷ خبر داد.

به گزارش مناطق آزاد، در آخرین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر قشم که به منظور بررسی عملکرد کمیته های دهگانه این ستاد در مرکز بین المللی رشد قشم برگزار گردید، مرتضی شیخ زاده گفت: انتشار دو هزار و ۲۸۱ مورد خبر از فعالیت های کمیته های ستاد اجرایی خدمات سفر قشم در کلیه خبرگزاری ها و شبکه های اطلاع رسانی حاصل بخشی از تلاش های کمیته اطلاع رسانی، تبلیغات، امورفرهنگی و فضای مجازی است.

وی از تولید ۳۰۰ کلیپ یک دقیقه ای، چاپ ۲۰۰ هزار نسخه بروشور راهنمای مسافران، نقشه شهر و جزیره قشم در چهار نوبت، طراحی و اجرای دو هزار و ۱۲۳ مترمربع بنر در حوزه های اطلاع رسانی و ۵۷۵ عدد بیلبورد خبر داد.

رییس کمیته اطلاع رسانی، تبلیغات، امورفرهنگی و فضای مجازی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم با اشاره به تبلیغات استانی توسط این ستاد افزود: بیلبوردهای تبلیغاتی به هدف معرفی جذابیت های گردشگری جزیره قشم در چندین استان کشور همراه با پخش تیزرهای تبلیغاتی از شبکه های سراسری رونمایی گردید.

در ادامه این گزارش وی از اکران برنامه تلویزیونی به نام “شهر به شهر” در شبکه سراسری با محتوای معرفی فرهنگ و اقلیم جزیره قشم و اجرای ۳۵ برنامه زنده رادیویی و تلویزیونی در شبکه استانی خبر داد.

به گفته مرتضی شیخ زاده برپایی و تجهیز نمازخانه های ثابت و سیار، نصب ۴۶۸ پلاکارد با مفاهیم دینی-مذهبی، استقرار غرفه های فرهنگی با برگزاری ۴۸ مسابقه فرهنگی در اماکن پرتردد، اجرای المان های سفره هفت سین در بندر شهید ذاکری، بندر لافت، بندر درگهان و فرودگاه از دیگر خدمات کمیته اطلاع رسانی، تبلیغات، امورفرهنگی و فضای مجازی در این ایام بوده است.

وی در پایان به اجرای ۶۸ مورد از جشن ها و آیین های بومی-محلی در کلیه مبادی ورودی و خروجی جزیره قشم به منظور استقبال و بدرقه گردشگران نوروزی اشاره کرد و ادامه داد: پیشواز و بدرقه مهمانان با برگزاری مراسمی آیینی از بطن جزیره قشم، بسیار مورد اقبال و پسند گردشگران واقع شد به طوری که بازخوردهای خوبی در شبکه های مجازی حاصل گردید.

ستاد اجرایی خدمات سفر قشم در طول سال فعال بوده و با ارائه و بررسی راهکارهایی جدید در تلاش است تا با رفع کمبودها و ایجاد ظرفیت های جدید در جزیره قشم، نوروز هر سال را در چشم گردشگرانی که این جزیره زیبا را به عنوان مقصد سفر و گردشگری خود انتخاب می کنند، متفاوت تر خلق کند. برای ارائه خدمات بهتر در نوروز ۹۷،  اعضای کمیته های دهگانه این ستاد از ۲۵ اسفند ماه ۹۶ تا ۱۴ فروردین ماه ۹۷ در محل ستاد استقرار دایمی یافته و به صورت شبانه روزی در این ایام به ارائه خدمت پرداختند.

نوشته بازتاب رویدادهای نوروزی جزیره قشم در خبرگزاری های کشور اولین بار در رسانه مناطق آزاد. پدیدار شد.

[ad_2]

Source link