بازدید نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی از زیرساخت های منطقه آزاد انزلی
بازدید نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی از زیرساخت های منطقه آزاد انزلی

[ad_1] در بازدید نایب رییس مجلس شورای اسلامی بر توسعه زیرساخت ها در منطقه آزاد انزلی و فراهم سازی بستر مناسب برای حضور سرمایه گذاران تاکید شد. به گزارش مناطق آزاد، مسعود پزشکیان نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی و کاظم دلخوش سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس پس از دیدار با رضا مسرور مدیرعامل سازمان منطقه […]

[ad_1]

در بازدید نایب رییس مجلس شورای اسلامی بر توسعه زیرساخت ها در منطقه آزاد انزلی و فراهم سازی بستر مناسب برای حضور سرمایه گذاران تاکید شد.

به گزارش مناطق آزاد، مسعود پزشکیان نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی و کاظم دلخوش سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس پس از دیدار با رضا مسرور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از بندرکاسپین ، اسکله مارینا، آکواریوم در حال ساخت با سرمایه گذاری بخش خصوصی خارجی، مرکز تفریحات دریایی، شهرک صنعتی شماره ۲ و واحد تولیدی پوشاک سرزمین شاد، صادرکننده و کارآفرین نمونه کشورمستقردر این منطقه  بازدید کردند.

نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از زیر ساخت های بندری، اقتصادی، تجاری و گردشگری منطقه با تاکید بر تاثیر بسزای طرح های زیرساختی اجراشده در این منطقه در اقتصاد استان و کشور گفت: توسعه زیرساخت ها در این منطقه مشهود است و  وسعت ساخت و سازها و عملیات های اجرا شده نشان دهنده آن است که کار بسیار بزرگ و سرمایه گذاری وسیعی انجام شده است و این امرعلاوه بر تاثیرگذاری بر اقتصاد منطقه و کشور در راستای جذب گردشگر خارجی  و داخلی نیز نقش مهمی دارد.

مسعود پزشکیان با ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده از سوی سازمان منطقه آزاد انزلی در راستای جذب سرمایه گذار بخش خصوصی افزود: بستر مناسبی برای حضور فعالان اقتصادی در این منطقه فراهم شده است و توسعه زیر ساخت ها موجب رونق منطقه و استان خواهد شد و ضمن خداقوت به مدیران سازمان منطقه آزاد انزلی به جهت ایجاد زیر ساخت های لازم از تلاش آنها در مسیر توسعه قدردانی می کنم.

پزشکیان به نقش مجلس شورای اسلامی در توسعه فعالیت های مناطق آزاد و فعالان اقتصادی این منطقه اشاره کرد و گفت: مجلس شورای اسلامی به منظور توسعه خدمات و فعالیت ها در مناطق آزاد میتواند قوانینی را مصوب کند که تسهیلات لازم در حوزهای تولید، تجارت، انتقال، واردات و صادرات در اختیار فعالان قرار گیرد و از ایجاد موانع در مسیر تحقق اهداف ایجاد مناطق آزاد جلوگیری کند.

نوشته بازدید نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی از زیرساخت های منطقه آزاد انزلی اولین بار در رسانه مناطق آزاد. پدیدار شد.

[ad_2]

Source link