با این کار‌ها بهترین همسر دنیا شوید
با این کار‌ها بهترین همسر دنیا شوید

[ad_1] «همسر بودن سخت است.» احتمالا این جمله را بار‌ها از زبان افراد متاهل دور و ورتان شنیده‌اید. قطعاً هر کدام از ما در زندگی مشترک توقعاتی از همسرمان داریم، توقعاتی که بخشی از آن در رفتار‌ها خلاصه می‌شود. به گفته روانشناسان و مشاوران خانواده به طور کلی هر زن و مردی دوست دارد همسرش […]

[ad_1]

«همسر بودن سخت است.» احتمالا این جمله را بار‌ها از زبان افراد متاهل دور و ورتان شنیده‌اید.

قطعاً هر کدام از ما در زندگی مشترک توقعاتی از همسرمان داریم، توقعاتی که بخشی از آن در رفتار‌ها خلاصه می‌شود. به گفته روانشناسان و مشاوران خانواده به طور کلی هر زن و مردی دوست دارد همسرش با او جور خاصی رفتار کند که لیستی از آن‌ها را در اینجا برایتان آورده ایم.

 

۱. خوشحال باشید

خوشی واگیردار است، ما به سوی خنده جمع می‌شویم. شادی بالاترین جنبش را در بدن ما ایجاد می‌کند، هیچ کس خواهان رابطه ناسالم نیست. شادی جاده‌ی خارق العاده‌ای است و بقیه را مجبور می‌کنند که در طول این جاده حرکت کنند.

 

۲. با همسرتان صادق باشید

آیا می‌دانید از همسرتان چه می‌خواهید؟ صادق باشید از چیز‌هایی که می‌خواهید و نمی‌توانید تحمل کنید. شما نمی‌توانید معشوق خود را بر اساس تصور غلط و دروغ جذب کنید شما باید با خودتان صادق باشید. شما تنها کسی هستید که می‌دانید چگونه می‌توانید زندگی کنید.

 

۳. همسرتان را تجسم کنید

ما انسان‌های ایده آلی داریم که از این فاکتور‌ها برای جذب همسرشان استفاده می‌کنند. برد خیالی درست کنید و در آن گزارشی از همسری که در آینده می‌خواهید شوید بنویسید. نیت شفافی داشته باشید که به عنوان عاشق، همسر و دوست چه چیزی نیاز است. (چیز‌هایی که دارید و چیز‌هایی که در آینده میخواهید)

 

۴. درمان زخم‌های گذشته باشید

شما نمی‌توانید ارتباط سالمی داشته باشید وقتی از یک زخم کهنه رنج می‌برید، شما نمی‌توانید حرفی از عشق بزنید وقتی از چیزی ناراحت هستید و پر از پشیمانی و رنجید.

 

۵. از زندگی تفریحگاه درست کنید

از توانایی هایتان لذت ببرید و خلاق باشید و سرگرمی هایتان را برای غنی کردن روحتان بالا ببرید.

۶. همسرتان را ببخشید

چرا برای جذب معشوق بخشش حائز اهمیت است؟ در جواب این سوال باید گفت، چون بخشش شما را رها می‌کند و باعث جنبش شما و فشار کمتر می‌شود، بخشش زندگی را برای عشق درست آماده می‌کند.

 

۷. خانه را تمیز کنید

اگر شما معشوق را می‌خواهید باید همه جنبه‌ها را در نظر بگیرید. تمیز کردن کشو، اتاق خواب و.. در واقع مرتب کردن کار‌های دیگری، پاک کردن زندگی چه جمعی و چه روحی.

 

۸. انتظارات را رها کنید

هیچ دو رابطه شبیه به هم نیست، انتظارات بالا در ارتباطات غیر عقلانی است و باعث توقف عشق می‌شود. انتظارات خطرناک است و نمی‌توانید انتظار کمال را داشته باشید.

 

 

 

منبع:ساعدنیوز

[ad_2]

Source link