با ساسی‌مانکن گفت‌وگویی نداشتم+ فیلم
با ساسی‌مانکن گفت‌وگویی نداشتم+ فیلم

[ad_1] ساسی مانکن خواننده خارج نشینی که برای جذب فالوور، دست به هر کاری می‌زند این‌بار سراغ عموپورنگ رفته است‌. او شب گذشته ویدیویی دستکاری شده را بصورت مشترک با صفحه رادیو جوان، منتشر کرد و اینگونه القا می‌کرد که عمو پورنگ با ساسی‌مانکن، گفتگوی لایو اینستاگرامی گذاشته است‌. پارسینه: امروز عموپورنگ مکالمه تصویری با ساسی‌مانکن […]

[ad_1]عموپورنگ، سوژه جدید ساسی مانکن برای جذب فالوور؛ داریوش فرضیایی: با ساسی‌مانکن گفت‌وگویی نداشتم+ فیلم

ساسی مانکن خواننده خارج نشینی که برای جذب فالوور، دست به هر کاری می‌زند این‌بار سراغ عموپورنگ رفته است‌. او شب گذشته ویدیویی دستکاری شده را بصورت مشترک با صفحه رادیو جوان، منتشر کرد و اینگونه القا می‌کرد که عمو پورنگ با ساسی‌مانکن، گفتگوی لایو اینستاگرامی گذاشته است‌.

پارسینه: امروز عموپورنگ مکالمه تصویری با ساسی‌مانکن را تکذیب کرد و گفت: «فیلم مکالمه تصویری با ساسی مانکن کاملاً ساختگی و کذب است. من کارها و امورات مهمتری در زندگی برای رسیدگی دارم و این فرد مدتی است به دنبال مطرح شدن است (با خنده) و سعی کرده با ترفندهای ساختگی خود را بالا بیاورد.» اما ساسی مانکن با این کارش به دنبال چه چیزی است؟

این ترفندها و همکاری ساسی مانکن با رادیو جوان برای نگهداشت شهرت در فضای مجازی، بی ارتباط با پشت‌پرده‌های شبکه قمار نیست. رادیو جوان سایت‌های قمار بسیاری دارد که هریک از آن‌ها را به خواننده‌ای اجاره داده است تا از طریقی، چون جذب اعضا و آورده‌ای که از آن افراد تامین می‌شود، بتواند پورسانت آن‌ها را بدهد.

در واقع رادیو جوان از شهرت این خوانندگان در جهت پروار کردن سایت‌های قمار استفاده می‌کند تا اعضا به اطمینان حضور آن خوانندگان، به این سایت‌ها ورود کرده و واریزی داشته باشند.

 


منبع:


فرارو

[ad_2]

Source link