برخی وام‌ها حلال و حرام را مخلوط کرده اند
برخی وام‌ها حلال و حرام را مخلوط کرده اند

[ad_1] خانه ملت: اصغر مسعودی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۲۹ فروردین‌ماه) در نطق میان دستور با تبریک روز ارتش، نیروی زمینی، ولادت حضرت اباعبدالله و روز پاسدار، ولادت قمر بنی‌هاشم و روز جانباز، میلاد سید ساجدین و قطب عالم امکان، روز جهانی مستضعفان و سربازان گمنام امام زمان (عج) و روز معلم، گفت: شعار […]

[ad_1]

خانه ملت: اصغر مسعودی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۲۹ فروردین‌ماه) در نطق میان دستور با تبریک روز ارتش، نیروی زمینی، ولادت حضرت اباعبدالله و روز پاسدار، ولادت قمر بنی‌هاشم و روز جانباز، میلاد سید ساجدین و قطب عالم امکان، روز جهانی مستضعفان و سربازان گمنام امام زمان (عج) و روز معلم، گفت: شعار راهبردی رهبر فرزانه در حمایت از کالای ایرانی را با کیفیت بخشی و مرغوبیت و قیمت مناسب پاس بداریم، اعتماد عمومی را جلب کنیم و سودطلبی مقطعی را فدای مصالح ملی نکنیم.

نماینده مردم نی‌ریز و استهبان در مجلس شورای اسلامی، افزود: اگر مجلس زنده باشد؛ عصاره فضائل ملت است و اگر مجلس تبلور و مظهر اختیار ملت باشد مایه امید نظام در رأس همه امور است؛ هیچ‌کس حق ندارد جسارتی به مجلس کند، اما آن روزی که مجلسیان خوی کاخ‌نشینی پیدا کنند باید فاتحه کشور را خواند.

حرفه با حرف درست نمی‌شود

وی با بیان اینکه حریم و حرمت افراد باید محفوظ بماند خطاب به نمایندگان، تصریح کرد: آبروی مؤمن، چون خون او محترم است؛ با سعه صدر، اخلاق نیکو و انتقادپذیری مخالف را به موافق تبدیل کنید و همگرا، هم‌افزا و پاسخگو باشید.

این نماینده مردم در مجلس دهم، خطاب به رئیس‌جمهور و وزرا، گفت: سؤال نمایندگان فرصت و غنیمتی برای پاسخگو بودن شما جهت بیان فعالیت‌ها و تبیین مشکلات است.

مسعودی ادامه داد: گرانی و بیکاری با شعار مهار نمی‌شود؛ اشتغال با گفتاردرمانی تحقق نمی‌یابد؛ حرفه با حرف درست نمی‌شود؛ برخی وام‌ها مردم را وامدار می‌کنند و سرمایه‌دار را ورشکسته؛ وام‌های ربوی حیات طیبه را نشانه گرفته‌اند، حلال و حرام را مخلوط کرده‌اند و آرمان، ثامن‌الحجج (ع) و نور فرشتگان با میزان و کاسپین بی‌معرفت ربوی به شاندیز منتهی می‌شود.

نماینده مردم نی‌ریز و استهبان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: اغلب بازنشستگان مانند معلمان و کارگران دل‌شکسته‌اند؛ برخی گرچه بازنشسته‌اند، اما چند شغله اند، اما عده‌ای سال‌ها در انتظار پاره شغلی نشسته‌اند، آنان که چندشغله هستند لااقل فرزندان خود را جای خود بنشانند؛ به فکر محرومان، پابرهنگان و حاشیه‌نشینان باشید.

نایب‌رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، افزود: صدارتی که برای حل مشکلات مردم سینه سپر نکند، جسارت است و وکالتی که به فکر وکیل و رعایا نباشد ذلالت است.

با کارگروه گره از مشکلات کشور حل نمی‌شود

وی خطاب به رئیس‌جمهور، با بیان اینکه چه اقدامی برای احیای دریاچه بختگان انجام داده‌اید، افزود: با کارگروه گره از مشکلات کشور حل نمی‌شود؛ دریاچه پریشان و رنجور بختگان جان نمی‌گیرند؛ حقابه بختگان چه شد؟ می‌نویسم که یک پدر یک عمر با همین آب داشت نان می‌داد عده‌ای آب را گل کردند، پدر از غصه داشت جان می‌داد.

توده‌های مردم ستون فقرات جامعه دینی هستند

این نماینده مردم در مجلس دهم، خطاب به وزرا و سران قوا گفت: توده‌های مردم ستون فقرات جامعه دینی است؛ جامعه‌ای که در آن حق ضعیفان پایمال شود قداست ندارد؛ عدالت رشته‌ای است که افراد جامعه را به هم پیوند می‌دهد.

نایب‌رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، خطاب به وزیر راه و شهرسازی، گفت: راه‌ها و گردنه‌های پرخطر حوزه انتخابیه هنوز قربانی می‌گیرند؛ انتظار می‌رود به تعهدات خود در این رابطه پایبند باشید.

[ad_2]

Source link