بررسی ادغام یا تفکیک وزارتخانه‌ها در کمیسیونی مشترک
بررسی ادغام یا تفکیک وزارتخانه‌ها در کمیسیونی مشترک

[ad_1] خبرگزاری تسنیم: نماینده سروستان در مجلس گفت: موضوع ادغام یا تفکیک وزارتخانه‌ها باید در کمیسیونی مشترک بررسی شود.    داریوش اسماعیلی نماینده مردم سروستان در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۵ اردیبهشت‌ماه) قوه مقننه، طی تذکری شفاهی، گفت: یک کمیسیون مشترکی برای بررسی ساختار دولت در مجلس تشکیل شده و چندین […]

[ad_1]

خبرگزاری تسنیم: نماینده سروستان در مجلس گفت: موضوع ادغام یا تفکیک وزارتخانه‌ها باید در کمیسیونی مشترک بررسی شود. 

 

داریوش اسماعیلی نماینده مردم سروستان در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۵ اردیبهشت‌ماه) قوه مقننه، طی تذکری شفاهی، گفت: یک کمیسیون مشترکی برای بررسی ساختار دولت در مجلس تشکیل شده و چندین جلسه نیز در این زمینه برگزار شده است.

وی ادامه داد: در چند روز اخیر به صورت جسته و گریخته شنیده می‌شود که بحث تفکیک یا ادغام چند وزارتخانه در کمیسیون‌های تخصصی پارلمان مطرح می‌شود.

نماینده سروستان در مجلس تصریح کرد: انتظار بر این است اگر قرار است تغییر ساختاری در وزارتخانه‌ها ایجاد شود، بررسی این موضوع به این کمیسیون مشترک ارجاع شود.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: حرف شما درست است و بحث‌هایی که درباره تفکیک یا ادغام این وزارتخانه‌ها مطرح می‌شود باید در این کمیسیون مشترک بررسی شود تا تصمیم‌گیری در آنجا انجام شود.

[ad_2]

Source link