برگزاری نخستین نمایشگاه تخصصی اپتیک شمال کشور در منطقه آزاد انزلی
برگزاری نخستین نمایشگاه تخصصی اپتیک شمال کشور در منطقه آزاد انزلی

[ad_1] نخستین نمایشگاه اپتیک شمال کشور با حضور۲۰تولیدکننده داخلی و خارجی به مدت ۳روز در مرکز نمایشگاه‌ها و همایش‌های بین‌المللی منطقه آزاد انزلی برگزار شد. به گزارش اخبار آزاد مناطق، در این نمایشگاه انواع عینک‌های طبی و آفتابی، انواع عدسی و فریم‌های طبی و آفتابی، تجهیزات پزشکی و دستگاه‌های تولیدی با برندهای معتبر داخلی و […]

[ad_1]

نخستین نمایشگاه اپتیک شمال کشور با حضور۲۰تولیدکننده داخلی و خارجی به مدت ۳روز در مرکز نمایشگاه‌ها و همایش‌های بین‌المللی منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، در این نمایشگاه انواع عینک‌های طبی و آفتابی، انواع عدسی و فریم‌های طبی و آفتابی، تجهیزات پزشکی و دستگاه‌های تولیدی با برندهای معتبر داخلی و خارجی به نمایش درآمده و این نمایشگاه فرصتی مناسب به منظور ارائه پیشرفت‌ها، نوآوری‌ها، اختراعات و ابداعات جدید این صنعت بوده است.

از دیگر اهداف این نمایشگاه تخصصی آشنا شدن سرمایه‌گذاران و تجار این صنعت با مزایای تولید و تجارت در منطقه آزاد انزلی بوده تا با ایجاد واحدهای تولیدی در این منطقه از ظرفیت‌ها، مزایا و معافیت‌های منطقه آزاد در تولید و صادرات محصولات بهره‌مند شوند و با آغاز بکار مجموعه‌های تولیدی، فرصت شغلی مناسبی برای جوامع محلی ایجاد شود.

گفتنی است تعداد زیادی از مردم از عینک‌های طبی و آفتابی استفاده می‌کنند و با توجه به اینکه ایران در بخش تولید عدسی‌های عینک با تکنولوژی پیشرفته، در جایگاه مناسبی قرار دارد، با برگزاری این نمایشگاه و دعوت از تولیدکنندگان کشور ترکیه تلاش شده است تا ضمن جذب سرمایه‌گذاران خارجی به منطقه آزاد انزلی، زمینه همکاری و تولید مشترک در این منطقه فرآهم شود تا در عرصه تولید فرم‌های عینک طبی و آفتابی نیز کشور ایران جزء برترین‌های این صنعت معرفی شود.

لازم به ذکر است، با توجه به وجود مواد اولیه در کشور، پتانسیل تولید محصولات اپتیک با توان متخصصان داخلی مهیا بوده و همچنین بازار مصرف گسترده در کشورمان، کشورهای منطقه و حاشیه خزر این فرصت را فراهم ساخته که سرمایه‌گذاری و تولید در منطقه آزاد انزلی در این زمینه از مزیت گسترده‌ای برخوردار باشد و این نمایشگاه گامی مهم در جهت ورود به تولید محصولات اپتیکی و صادرات آن به کشورهای همسایه تلقی می‌شود.

نوشته برگزاری نخستین نمایشگاه تخصصی اپتیک شمال کشور در منطقه آزاد انزلی اولین بار در رسانه مناطق آزاد. پدیدار شد.

[ad_2]

Source link