به روحانی مشکلات کشور را گفتیم، وعده داد عمل نکرد
به روحانی مشکلات کشور را گفتیم، وعده داد عمل نکرد

خبرگزاری فارس: اسدالله عسگراولادی عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در اجلاس دبیران استان‌های حزب موتلفه اسلامی اظهار داشت: خروج آمریکا از برجام و بازگرداندن تحریم‌های هسته‌ای توسط ترامپ شاید یک نوع شکست در دیپلماسی خارجی دولت بود، اما باید همیشه از شکست‌ها برای رسیدن به پیروزی استفاده کنیم. وی افزود: من تا قبل از […]خبرگزاری فارس: اسدالله عسگراولادی عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در اجلاس دبیران استان‌های حزب موتلفه اسلامی اظهار داشت: خروج آمریکا از برجام و بازگرداندن تحریم‌های هسته‌ای توسط ترامپ شاید یک نوع شکست در دیپلماسی خارجی دولت بود، اما باید همیشه از شکست‌ها برای رسیدن به پیروزی استفاده کنیم.

وی افزود: من تا قبل از اعلام ترامپ مبنی بر خروج آمریکا از توافق هسته‌ای منتقد دولت بودم، ولی امروز حامی دولت هستم تا بتوانیم این حالت شکست را به پیروزی برسانیم.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: اگر تا الان منتقد دولت بودیم بهتر است از این به بعد مقداری صبوری به خرج دهیم و از انتقادات خود کم کنیم تا کشور از گردنه‌های سختی که پیش رو دارد عبور کند.

عسگراولادی در ادامه با بیان اینکه امروز شرایط ارزی کشور نامناسب است، گفت: من یک ماه پیش در جلسه‌ای که رئیس‌جمهور و رئیس کل بانک مرکزی هم حضور داشتند، به‌شدت نسبت به وضعیت نابه‌سامان ارز اعتراض کردم و به آقای سیف گفتم “من از شما عصبانی هستم و قصد دارم کار خود را رها کنم و در دماوند مشغول شلغم کاری شوم تا دیگر گرفتار رئیس کل بانک مرکزی نباشم”

وی افزود: ما در جلسه‌ای خدمت مقام معظّم رهبری رسیدیم و گلایه‌هایی را درخصوص وضعیت اقتصادی کشور مطرح کردیم و ایشان فرمودند: با رئیس‌جمهور جلسه بگذارید و این مطالب را بازگو کنید، اما آقای رئیس‌جمهور ۳ تا ۴ ماه طول کشید تا به ما وقت ملاقات داد.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی ادامه داد: رئیس‌جمهور در آن جلسه مطالب ما را شنید و وعده پیگیری آن‌ها را داد، اما هیچگاه عمل نکرد.

عسگراولادی گفت: امروز باید با تبعیت از فرمایشات رهبر معظّم انقلاب و صبوری در مقابل دولت، بتوانیم از شرایط سختی که پیش رو داریم عبور کنیم.Source link