بیانیه جمعیت ایثارگران درباره برجام
بیانیه جمعیت ایثارگران درباره برجام

[ad_1] جمعیت ایثارگران در بیانیه‌ای تأکید کرد: لازم است دستگاه دیپلماسی کشورمان ضمن ایستادگی نسبت به مواضع بر حق کشورمان از رفتار منفعلانه پرهیز و خشم و نفرت ملت ایران را نسبت به عهدشکنی های اخیر آمریکا منعکس کند. خبرگزاری فارس: جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای ضمن تشکر از مواضع قاطعانه رئیس‌جمهور نسبت […]

[ad_1]

جمعیت ایثارگران در بیانیه‌ای تأکید کرد: لازم است دستگاه دیپلماسی کشورمان ضمن ایستادگی نسبت به مواضع بر حق کشورمان از رفتار منفعلانه پرهیز و خشم و نفرت ملت ایران را نسبت به عهدشکنی های اخیر آمریکا منعکس کند.

خبرگزاری فارس: جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای ضمن تشکر از مواضع قاطعانه رئیس‌جمهور نسبت به خروج احتمالی آمریکا از برجام مواردی را متذکر شد که در ادامه می‌آید:

در این بیانیه آمده است: گذشته رفتار سیاسی آمریکا بیانگر این واقعیت است که کوتاهی و نرمش در مقابل زیاده خواهی‌های امریکا و غرب بر خلاف تصور برخی از سیاستمداران نتیحه‌ای جز سرکشی و طغیان امریکا به دنبال ندارد. فلذا لازم است دستگاه دیپلماسی کشورمان ضمن ایستادگی نسبت به مواضع بر حق کشورمان به شدت از رفتار منفعلانه پرهیز نماید و با قوت و قدرت خشم و نفرت ملت ایران را نسبت به عهدشکنی‌های اخیر امریکا منعکس کند.

این بیانیه می‌افزاید: همانطور که بار‌ها از سوی رهبر معظم انقلاب و مسئولان ذیربط اعلام شده است شرایط منطقه‌ای و سوق الجیشی جمهوی اسلامی ایران به گونه‌ای است که لازم است توان موشکی و تسلیحاتی کشور مطابق با تکنولوژی روزدنیا باشد و نشستن بر سر میز مذاکره و یا گفتگو در مورد توان تسلیحاتی کشور یک خیانت اشکار و پشت کردن به ارمان‌های امام راحل تلقی می‌شود و گناهی نابخشودنی است.

در این بیانیه تصریح شده است: تمرکز و اتکا به توانمندی‌های داخلی و بریدن چشم امید از بیرون از مرز‌ها یگی دیگر از مهمترین راهبرد‌های کشور در مقطع کنونی است و لازم است مسیولین امر به این حقیقت توجه داشته باشند که امریکا و برخی از کشور‌های اروپایی به فرموده قران مجید جز به نیستی و نابودی ما رضایت نخواهند داشت و انتظار مودت و دوستی از ان‌ها یک خطای استراتژیک محسوب می‌شود که نتیجه‌ای جز خواری و ذلت به دنبال نخواهد داشت و این درسی است که تاریخ روابط خارحی مابه خوبی بر ان گواهی می‌دهد.

این بیانیه تأکید می‌کند: شایسته است مسیولین دستگاه دیپلماسی به دنیا اعلام نمایند که ملت ایران هزینه سنگینی را به خاطر تعهد نسبت به برحام و اثبات حقانیت خود پرداخت کرده است و در صورت نقض این توافق بین المللی از سوی امریکا به طور قطع و یقین با شتابی غیر قابل تصور جامعه حهانی تمامی دستاورد‌های صلح امیز هسته‌ای کشور به زمان قبل از برحام باز خواهد گشت و این بار تحت هیج شرایطی پشت میز مذاکره بر نخواهیم گشت.

در این بیانیه آمده است: باید توجه داشت پیروزی امروز لبنان سر بلند، مرهون همین ایستادگی مقاومت و پیروی از رهبری واحد ویکپارچگی در برابر دشمن گستاخ وزیاد خواه صهیونیستی است. جمهوری اسلامی که خود الگوی جهان اسلام در دنیای کنونی است باید به مراتب استوار‌تر ومقاومتر از دیگر پیکره امت اسلامی باشد.

این بیانیه تصریح کرده است: در پایان تاکید می‌کنیم دوران یکه تازی و یاغی گری امریکا به اتمام رسیده است و جامعه جهانی باید بپذیرد که جمهوری اسلامی ایران در ایستادگی در مقابل استکبار جهانی چه در داخل و چه در خارح مرز‌های خود کوچکترین تردیدی به خود راه نخواهد داد و این حقیقتی است که هم اکنون نیز می‌توان ان را در حمایت از مردم مظلوم فلسطین. عراق، سوریه و یمن مشاهده کرد.. سوره منافقون، آیه ۸ یَقُولُونَ لَئِنْ رَجَعْنَا إِلَى الْمَدِینَةِ لَیُخْرِجَنَّ الْأَعَزُّ مِنْهَا الْأَذَلَّ وَلِلَّهِ الْعِزَّةُ وَلِرَسُولِهِ وَلِلْمُؤْمِنِینَ وَلَکِنَّ الْمُنَافِقِینَ لَا یَعْلَمُونَ العزه؛ می‌گویند اگر به شهر مدینه برگردیم آن کس که عزتمندتر است آن پست‌تر را از آنجا بیرون خواهد کرد، عزت از آن خدا و از آن رسول او و از آن مومنان است، اما این منافقان نمی‌دانند.

[ad_2]

Source link