بیانیه ۱۶۷ تن از نمایندگان به مناسبت روز ارتش
بیانیه ۱۶۷ تن از نمایندگان به مناسبت روز ارتش

[ad_1] خبرگزاری تسنیم: ۱۶۷ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز ارتش و در حمایت از ارتش جمهوری اسلامی در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۲۹ فروردین) خانه ملت، بیانیه‌ای صادر کردند. متن این بیانیه به شرح زیر است: “بسم‌الله الرحمن الرحیم مجلس شورای اسلامی به نمایندگی از مردم شریف و غیرتمند ایران اسلامی […]

[ad_1]

خبرگزاری تسنیم: ۱۶۷ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز ارتش و در حمایت از ارتش جمهوری اسلامی در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۲۹ فروردین) خانه ملت، بیانیه‌ای صادر کردند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

“بسم‌الله الرحمن الرحیم

مجلس شورای اسلامی به نمایندگی از مردم شریف و غیرتمند ایران اسلامی ضمن عرض تبریک اعیاد فرخنده و مبارک شعبانیه و روز ۲۹ فروردین ماه که مصادف با روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و از ابتکارات امام رضوان الله تعالی علیه است و سوم شعبان که با میلاد خجسته امام حسین (ع) سید و سالار شهیدان و روز پاسدار و از ایام بزرگداشت حماسه‌آفرینی دلاورمردان ارتشی و سپاهی در طول ۴ دهه فراز و نشیب در پاسداری از دین و کیان کشور و استفاده از تمام توان برای دفاع تجاوز دشمنان برای کسب افتخارات دینی و ملی انجام شد حمایت قاطع خود را از نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران اعلام می‌کند.

اینک به فضل الهی همان نیرو‌هایی با اقتدار نیرو‌های مسلح که با خلق صحنه‌های ناب و همدلی خود با امام، رهبری و شهیدان و مردم در دوران انقلاب ایثار و شهادت و دفاع مقدس دشمنان را در رسیدن به اهداف پلیدشان ناکام گذاشته‌اند، امروز و در سال حمایت از کالای ایرانی با عزمی راسخ‌تر و با بهره‌گیری از مدیریت جهادی و با تکیه بر جوانان مومن و متعهد حماسه سال‌های حضور مستمر و خستگی‌ناپذیر خود را که با تقدیم هزاران شهید حاصل شده ادامه خواهد داد و همچون گذشته حضوری گسترده‌تر و موثرتر در حوزه‌های جنگ نرم و مبارزه با دشمنان اسلام خواهد داشت.

نمایندگان ملت ایران اسلامی ضمن تقدیر و تشکر از مقام معظم رهبری مد ظله العالی از نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران، نیرو‌های سه‌گانه ارتش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیروی انتظامی و بسیج و بازنشستگان خواستار آن هستیم که دولت محترم نسبت به پرداخت حقوق و مطالبات کامل این عزیزان، شاغلین و بازنشستگان بر اساس قوانین جاری کشور اقدام نماید. “

[ad_2]

Source link