بیانیه ۲۴۶ نماینده مجلس در حمایت از سپاه
بیانیه ۲۴۶ نماینده مجلس در حمایت از سپاه

[ad_1] خبرگزاری فارس: احمد امیرآبادی فراهانی در نشست علنی امروز (سه شنبه) پارلمان، بیانیه ۲۴۶ نفر از نمایندگان مجلس درباره روز پاسدار را قرائت کرد. متن پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم اگر سپاه نبود کشور نبود، “حضرت امام (ره) “ دوم اردیبهشت ماه سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادآور دلاوری […]

[ad_1]

خبرگزاری فارس: احمد امیرآبادی فراهانی در نشست علنی امروز (سه شنبه) پارلمان، بیانیه ۲۴۶ نفر از نمایندگان مجلس درباره روز پاسدار را قرائت کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اگر سپاه نبود کشور نبود، “حضرت امام (ره) “

دوم اردیبهشت ماه سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادآور دلاوری سبزپوشان مجاهدی است که در طول چهل سال گذشته مظلومانه در برابر هجمه‌های انقلاب اسلامی از ملت و کشور ایران و نظام جمهوری اسلامی ایران که برخواسته از آرای ملت است، دفاع کردند. تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از آغاز با هدف حفظ انقلاب و ملت ایران در برابر توطئه‌های نظامی، فرهنگی، سیاسی دشمنان کشور بوده است.

به حمدالله در طول ۴۰ سال گذشته پاسداران مجاهد انقلابی همواره در کنار بسیج میلیونی آحاد ملت ایران به خوبی در برابر تهاجم نظامی و هجوم فرهنگی و توطئه‌های سیاسی علیه انقلاب اسلامی خوش درخشیدند، پرونده پرافتخار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج مردمی همواره در طول ۸ سال دفاع مقدس و حضور مستشاری و مظلومانه آنان در کنار سیل عظیم مدافعان حریم اهل بیت و در برابر توطئه‌های منطقه‌ای آمریکا، صهیونیست، آل سعود در کنار تلاش شبانه روزی این مجاهدان در بازسازی عمران و آبادانی کشور و نیز حضور پررنگ این مدافعان ملت در عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی، اطلاعاتی، امنیتی، همه و همه آن جمله امام عظیم الشان را به اثبات رسانده است که می‌فرمایند اگر سپاه نبود کشور نبود.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک روز پاسدار به این عزیزان و به تاسی از رهبر معظم انقلاب اسلامی بر خود فرض می‌دانیم حمایت خود را از نیرو‌های زمینی، هوایی، دریایی، قدس، سازمان بسیج مستضعفین و سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام می‌نماییم و از مسئولین کشور می‌خواهیم با تقویت این نهاد مردمی و مجاهد دشمنان کشور ایران به ویژه صهیونیست ها، آمریکایی‌ها و آل سعود را ناامید سازند.

[ad_2]

Source link