تا اعلام نتیجه به کار خود ادامه می‌دهم
تا اعلام نتیجه به کار خود ادامه می‌دهم

[ad_1]       به گزارش اقتصاد آنلاین ، در متن نامه سید محمدعلی افشانی، شهردار تهران خطاب به رئیس شورای اسلامی شهر تهران پس از سلام و احترام آمده است: همان گونه که مستحضرید در روزهای پایانی اردیبهشت ماه سال جاری با رای اعتماد شما نمایندگان مردم، مدیریت شهر تهران، پایتخت ایران به اینجانب […]

[ad_1]

 

 

 

به گزارش اقتصاد آنلاین ، در متن نامه سید محمدعلی افشانی، شهردار تهران خطاب به رئیس شورای اسلامی شهر تهران پس از سلام و احترام آمده است:

همان گونه که مستحضرید در روزهای پایانی اردیبهشت ماه سال جاری با رای اعتماد شما نمایندگان مردم، مدیریت شهر تهران، پایتخت ایران به اینجانب واگذار گردید. به رغم دشواری های پیش رو، تلاش کردم با ارائه ی برنامه ای منسجم و عملیاتی با شعار «شهر زیست پذیر و شهروند مشارکت پذیر» و با تلاش مجدانه همکارانم، هم چنین حمایت بی دریغ شما و مردم، امید را در دل های شهروندان عزیز تهرانی زنده نگه دارم. در این راستا تکمیل پروژه های نیمه تمام، بهبود وضعیت هوای شهر، توسعه ی حمل و نقل عمومی به ویژه ریلی، تصویب لایحه ی درآمدهای پایدار شهری در دولت، بازآفرینی بافت های ناکارآمد شهری، کاهش آسیب های اجتماعی، ایجاد کمربند سبز شمال تهران و بهبود وضعیت رفاهی کارکنان شهرداری در صدر اهداف سازمان شهرداری قرار گرفت. مهم تر از همه شفاف سازی فعالیت های شهرداری و مبارزه واقعی و عملی با فساد و رانت، به خصوص رانت مسئولیت پست های کلیدی شهرداری باعث نگرانی و هجمه بی امان اصحاب ثروت و قدرت شد و عده ای به صورت سازمان یافته با هدف چنگ انداختن بر اموال مردم و دستیابی به رانت مسئولیت، تلاش نمودند مانع این حرکت ماندگار شوند.

با عنایت به باور و تاکید شما نمایندگان مردم مبنی بر عدم شمولیت قانون منع به کارگیری بازنشستگان، مطابق ماده 80 قانون انتخاب شهرداران و آئین نامه اجرایی آن و سایر قوانین مرتبط که حقوقدانان برجسته و صاحب نام کشور نیز بر آن تاکید نمودند، از اینجانب خواستید مسئولیت مدیریت شهری را تا اعلام نتیجه استفساریه مجلس ادامه دهم. اینجانب نیز صرفا بر اساس مسئولیت اجتماعی و سوگندی که یاد کرده ام، پذیرفتم. اکنون که استفساریه استثنا بودن شهردار تهران به عنوان شخص حقوقی و نه فرد حقیقی با قریب 140 امضاء تحویل هیئت رئیسه محترم مجلس شورای اسلامی شد و در دستور کار مجلس است، از شما اعضای محترم شورای شهر تقاضا دارم پیرو تفاهم جلسه هم اندیشی امروز در صورت صلاحدید با هماهنگی نمایندگان شریف امضاکننده استفساریه، نسبت به آینده مدیریت شهر تهران اتخاذ تصمیم نمائید.

اینجانب ضمن تشکر از حمایت های بی دریغ شما اعضای محترم شورای شهر تهران و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی اعلام می کنم از هر تصمیمی که اتخاذ شود حمایت نموده و بدون هیچ چشم داشتی همواره برای حل مشکلات شهروندان فهیم تهرانی در کنار شما خواهم ماند.

7

[ad_2]

Source link