تست سرعت گلکسی اس ۹+ در مقابل آیفون X، پیکسل ۲ ایکس ال، وان پلاس ۵T، گلکسی نوت ۸ و میت ۱۰ پرو
تست سرعت گلکسی اس ۹+ در مقابل آیفون X، پیکسل ۲ ایکس ال، وان پلاس ۵T، گلکسی نوت ۸ و میت ۱۰ پرو

تست سرعت، تست سرعت، تست سرعت! گلکسی اس ۹+ جدیدترین پرچمدار سامسونگ است که عرضه شده و هر شخصی که دستش به آن می رسد می خواهد ببیند در مقابل دیگر رقبا چطور عمل می کند! خب، باید گفت که یک تست سرعت فوق العاده جالب اینجا وجود دارد و آن تست سرعت گلکسی اس […]


تست سرعت، تست سرعت، تست سرعت! گلکسی اس ۹+ جدیدترین پرچمدار سامسونگ است که عرضه شده و هر شخصی که دستش به آن می رسد می خواهد ببیند در مقابل دیگر رقبا چطور عمل می کند! خب، باید گفت که یک تست سرعت فوق العاده جالب اینجا وجود دارد و آن تست سرعت گلکسی اس ۹+ در مقابل آیفون X، پیکسل ۲ ایکس ال، وان پلاس ۵T، گلکسی نوت ۸ و میت ۱۰ پرو است! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا این ویدیو جذاب را با هم ببینیم.

همه این پرچمدارها که در ویدیو می بینید مربوط به سال ۲۰۱۷ هستند که همه آن ها در نیمه دوم سال عرضه شده اند اما این تفاوتی ایجاد نمی کند، مهم این است که سخت افزار آن ها متعلق به سال ۲۰۱۷ است و گلکسی اس ۹+ تنها دستگاهی است که با سخت افزاری از سال ۲۰۱۸ وارد تست شده است!

همانطور که می بینید در اکثر تست ها گلکسی اس ۹+ سریع تر یا حداقل با اختلافی کمتر پشت سر دیگر رقبا قرار گرفته است. البته به این تست ایرادی وارد است و اینکه همه دستگاه ها به یک شبکه وای فای متصلند! این باعث می شود برای برخی از این دستگاه ها مشکل اتصال در اینترنت هم به وجود آمده باشد.

به صورت کلی می توان گفت که وان پلاس ۵T در ویدیو همچنان شگفتی آفرین ظاهر شده است، آیفون X یک عملکرد کاملا آیفون طور دارد و بازی ها را سریع اجرا می کند و در نهایت میت ۱۰ پرو که گویا در این ویدیو حال و روز خوشی ندارد!

نظر شما چیست؟ عملکرد گلکسی اس ۹+ را چطور دیدید؟منبع