توضیح لاریجانی درباره «تصویب ۲۰ دقیقه‌‌ای برجام در مجلس»
توضیح لاریجانی درباره «تصویب ۲۰ دقیقه‌‌ای برجام در مجلس»

[ad_1] خبرگزاری تسنیم: رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز توضیحاتی درباره نحوه بررسی برجام در مجلس ارائه کرد.    حجت‌الاسلام احمد سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۱۶ اردیبهشت) پارلمان، در مخالفت با لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی، خطاب به علی لاریجانی که ریاست جلسه […]

[ad_1]

خبرگزاری تسنیم: رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز توضیحاتی درباره نحوه بررسی برجام در مجلس ارائه کرد. 

 

حجت‌الاسلام احمد سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۱۶ اردیبهشت) پارلمان، در مخالفت با لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی، خطاب به علی لاریجانی که ریاست جلسه را برعهده داشت، گفت: یادمان باشد که اعلام کردند برجام در ۲۰ دقیقه در مجلس تصویب شد؛ این برای مجلس خوب نبود، امروز هم اجازه چنین مسئله‌ای داده نشود.

علی لاریجانی نیز در پاسخ به اظهارات نماینده اصفهان، گفت: برجام دو ماه در مجلس مورد بررسی قرار گرفت. فراکسیون‌های مختلف و دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی ساعت‌ها درباره آن بحث کردند که نتیجه آن در مجلس رأی‌گیری شد. بر روی این موضوع مانور ندهید، زیرا ما هم مجبور هستیم که توضیح دهیم دو ماه بر روی آن بیرون از مجلس و خارج از جلسه علنی کار شده است.

[ad_2]

Source link