توقیف یک پهپاد مشکوک بر فراز جیرفت توسط اطلاعات سپاه
توقیف یک پهپاد مشکوک بر فراز جیرفت توسط اطلاعات سپاه

entry-content خبرگزاری ایسنا: فرمانده سپاه ناحیه جیرفت اعلام کرد: شامگاه چهارشنبه یکدستگاه کوادکوپتر (هلی شات) که اقدام به فیلمبرداری از مناطق نظامی و حساس شهرستان جیرفت می‌کرد با هماهنگی دستگاه قضایی و دادستان محترم توسط نیرو‌های گمنام اطلاعات این ناحیه متوقف شد. سرهنگ پاسدار محمدرضا استایی افزود: این کوادکوپتر به سازمان اطلاعات سپاه ثارالله انتقال […]

entry-content

خبرگزاری ایسنا: فرمانده سپاه ناحیه جیرفت اعلام کرد: شامگاه چهارشنبه یکدستگاه کوادکوپتر (هلی شات) که اقدام به فیلمبرداری از مناطق نظامی و حساس شهرستان جیرفت می‌کرد با هماهنگی دستگاه قضایی و دادستان محترم توسط نیرو‌های گمنام اطلاعات این ناحیه متوقف شد.

سرهنگ پاسدار محمدرضا استایی افزود: این کوادکوپتر به سازمان اطلاعات سپاه ثارالله انتقال داده شد تا بررسی‌های لازم در این زمینه صورت گیرد.

سرهنگ استایی خاطرنشان کرد: با توجه به اقدامات جاسوسی اخیر احتمال می‌رود این پهپاد جهت اقدامات خرابکارانه بکار گرفته شده باشد.
وی در پایان هشدار داد: پرواز هرگونه پرنده‌ای به‌خصوص این نوع پهباد‌ها و هلی‌شات‌ها که اخیرا تعداد آن‌ها خیلی هم زیاد شده و می‌تواند بسیاری از اماکن را با خطر مواجه کند، پیامد‌های امنیتی در پی دارد و متقاضیان باید نسبت به دریافت مجوز در این باره اقدام کنند و در غیر اینصورت علاوه بر توقیف دستگاه یاد شده با فرد صاحب کوادکوپتر نیز برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.