تولد نوزادی که در ایتالیا سمبل امید شد! + عکس
تولد نوزادی که در ایتالیا سمبل امید شد! + عکس

در حالی که بحران شیوع کرونا کشور ایتالیا را در بر گرفته است تولد یک نوزاد در بیمارستانی در این کشور به سمبل امید تبدیل شد. تصویر منتشر شده از این نوزاد که در تاریخ ۱۶ مارس در بیمارستان ” نیگاردا ” در شهر میلان بدنیا آمد به سوژه رساته‌ها تبدیل شد. در تصویر منتشر […]


در حالی که بحران شیوع کرونا کشور ایتالیا را در بر گرفته است تولد یک نوزاد در بیمارستانی در این کشور به سمبل امید تبدیل شد. تصویر منتشر شده از این نوزاد که در تاریخ ۱۶ مارس در بیمارستان ” نیگاردا ” در شهر میلان بدنیا آمد به سوژه رساته‌ها تبدیل شد. در تصویر منتشر شده بر روی پشت پوشک این نوزاد به زبان ایتالیایی عبارت ” Andra tutto bene” که ترجمه آن جمله امیدبخش ” همه چیز درست خواهد شد ” است درج شده بود.

بیمارستان نیگاردا با انتشار این تصویر در صفحه فیسبوک خود آن را پیامی برای همه در این روز‌های سخت توصیف کرد که ثابت می‌کند زندگی در زمان‌های مختلف هرگز متوقف نشده است. در کپشن این ویدئو آمده است: «زندگی، قوی‌تر از هر چیزی است. همه کودکانی که در این روز‌های سخت بدنیا آمدید؛ خوش آمدید. شما ثابت کردید که زندگی متوقف شدنی نیست».

این تصویر پس از انتشار در فیسبوک تبدیل به عکسی داغ شد. این پست تاکنون بیش از ۵۷۰۰ بار بازنشر شده و بیش از ۳۶۰۰ لایک دریافت کرده است. همچنین این پست صد‌ها کامنت نیز دریافت کرد که در آن کاربران این تصویر و پیام آن را مورد ستایش قرار دادند.

گفتنی است؛ در حالی که تاکنون بیش از ۲۰۰ هزار تَن در جهان به کرونا مبتلا شده‌اند، کشور ایتالیا با بیش از ۳۰ هزار مورد ابتلا به این ویروس دومین کشور دارای بیشترین مبتلایان به کرونا در جهان است. بیش از ۲۵۰۰ نفر از مبتلایان به کرونا در این کشور جان خود را از دست داده‌اند.Source link