جزئیات جلسه سیف و کرباسیان در کمیسیون اقتصادی
جزئیات جلسه سیف و کرباسیان در کمیسیون اقتصادی

[ad_1] عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به جزئیات جلسه سیف و کرباسیان با اعضای این کمیسیون گفت: امروز جلسه غیرعلنی مجلس با حضور وزیر اقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی در خصوص التهابات ارزی برگزار خواهد شد. خبرگزاری تسنیم: سیدکاظم دلخوش عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با اشاره به جزئیات جلسه کمیسیون اقتصادی با وزیر […]

[ad_1]

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به جزئیات جلسه سیف و کرباسیان با اعضای این کمیسیون گفت: امروز جلسه غیرعلنی مجلس با حضور وزیر اقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی در خصوص التهابات ارزی برگزار خواهد شد.

خبرگزاری تسنیم: سیدکاظم دلخوش عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با اشاره به جزئیات جلسه کمیسیون اقتصادی با وزیر اقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی گفت: در این جلسه ۴ ساعته مسئولان بانک مرکزی و وزارت اقتصاد برنامه‌های خود برای ثبات بازار ارز و یکسان‌سازی نرخ ارز را به کمیسیون اقتصادی ارائه کردند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در این جلسه رئیس کل بانک مرکزی دلایل قبلی خود مانند نقش دلال‌ها را به عنوان عامل اصلی افزایش غیرمنتظره قیمت دلار را مورد تأکید قرار داد.

دلخوش با بیان اینکه در این جلسه وزیر اقتصاد بحث غیراقتصادی بودن دلایل افزایش قیمت ارز تاکید کرد گفت: در پایان این جلسه مقرر شد کمیته مشترکی از دولت و کمیسیون اقتصادی مجلس برای رسیدگی به دلایل التهابات ارزی و اجرای اقداماتی برای بازگرداندن ثبات به بازار ارز تشکیل شود.

وی افزود: به احتمال زیاد امروز صبح جلسه غیرعلنی مجلس با حضور وزیر اقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی برگزار خواهد شد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه قرار بود دیشب جلسه اعضای کمیسیون اقتصادی با وزیر اقتصاد در آن وزارتخانه برگزار شود، گفت: با طولانی شدن جلسه عصر دیروز کمیسیون مجلس جلسه اعضای کمیسیون با وزیر اقتصاد کنسل شد.

[ad_2]

Source link