جمع آوری شعب موسسه توسعه و سرگردانی پرسنل
جمع آوری شعب موسسه توسعه و سرگردانی پرسنل

به گزارش خبرنگار اخباربانک، تصمیمات عجیب و غریب مدیران موسسه اعتباری توسعه باعث نگرانی و سرگردانی پرسنل این مجموعه شده است. موسسه اعتباری توسعه که با سابقه ترین موسسه در کشور است در چند ماه اخیر اقدام به جمع آوری تعدادی از شعب خود کرده است. این موسسه که پیش از این دارای ۴۶ شعبه […]

به گزارش خبرنگار اخباربانک، تصمیمات عجیب و غریب مدیران موسسه اعتباری توسعه باعث نگرانی و سرگردانی پرسنل این مجموعه شده است.

موسسه اعتباری توسعه که با سابقه ترین موسسه در کشور است در چند ماه اخیر اقدام به جمع آوری تعدادی از شعب خود کرده است.

این موسسه که پیش از این دارای ۴۶ شعبه در سراسر کشور بود در چند ماه اخیر تعداد ۲۰ شعبه خود را تعطیل و یا ادغام کرده است.

بر اساس اعلام سایت موسسه اعتباری توسعه در حالی که پیش از این ۳۲ شعبه در شهرستان‌ها داشت هم اکنون تنها ۱۶ شعبه فعال بوده و مابقی شعب با یکدیگر ادغام شده‌اند.

همچنین در تهران در حالی که پیش از این ۱۴ شعبه از این موسسه وجود داشت ۴ شعبه تعطیل و هم اکنون تنها ۱۰ شعبه در پایتخت فعال است.

بنابراین تعداد شعبات این موسسه از ۴۶ شعبه در چند ماه اخیر به ۲۶ شعبه تقلیل پیدا کرده است.

نکته جالب و عجیب اینکه پرسنل این مجموعه مجبورند به دلیل جمع آوری شعب، کیلومترها از خانه و کاشانه خود دور شده و به استانی دیگر جهت ادامه فعالیت خود مهاجرت کنند.

شعب شهرستان های ساری، بابل، ارومیه، همدان، شهرکرد، کرمانشاه، کرج، اهواز، بجنورد، یزد، یاسوج، لاهیجان، بندرعباس، اراک و سمنان بر اساس اعلام سایت این موسسه جمع‌آوری و در شعب استان های دیگر ادغام شده‌اند.

در این بین پرسنل شعب جمع آوری شده و ادغامی مجبور به مهاجرت به استان های دیگه شده و خبرهای خوبی نیز از ادامه فعالیت در این موسسه در طی ماه های پیش رو ندارند.

بر اساس تماس ها و پیام های پرسنل این مجموعه با پایگاه خبری اخبار بانک صحبت‌هایی مبنی بر استعفای اجباری و یا عدم تمدید قراردادهای کار توسط مدیران نیز شنیده می شود که امیدواریم صحت نداشته باشد.

پایگاه خبری اخباربانک آماده درج نقطه نظرات مسئولین و یا روابط عمومی موسسه اعتباری توسعه و نیز پرسنل این مجموعه می باشد.