حاشیه‌های جلسه علنی امروز مجلس
حاشیه‌های جلسه علنی امروز مجلس

[ad_1] خبرگزاری تسنیم: جلسه علنی امروز سه شنبه (۱۸ اردیبهشت) قوه مقننّه با حواشی همراه بود که در ادامه می‌آید. شعرخوانی نماینده صومعه سرا در وصف لاریجانی سیدکاظم دلخوش نماینده مردم صومعه‌سرا در حالی که در موافقت با رد لایحه صلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم به سخنرانی می‌پرداخت، زمانی که شلوغی جایگاه هیئت […]

[ad_1]

خبرگزاری تسنیم: جلسه علنی امروز سه شنبه (۱۸ اردیبهشت) قوه مقننّه با حواشی همراه بود که در ادامه می‌آید.

شعرخوانی نماینده صومعه سرا در وصف لاریجانی

سیدکاظم دلخوش نماینده مردم صومعه‌سرا در حالی که در موافقت با رد لایحه صلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم به سخنرانی می‌پرداخت، زمانی که شلوغی جایگاه هیئت رئیسه و ازدحام نمایندگان اطراف لاریجانی باعث شده بود رئیس مجلس اظهارات او را نشوند، خطاب به علی لاریجانی رئیس جلسه با شعرخوانی گفت:‌ای رئیس خوشنام/‌ای مرحم درد‌ها و آلام/ دور و بر تو آن‌چنان شلوغ است/که انگار صف پنیر و دوغ است.

فریاد‌های نماینده میاندوآب در صحن علنی مجلس

دومین حاشیه جلسه علنی امروز در زمان بررسی رد اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم رخ داد. پس از اینکه جهانبخش محبی‌نیا نماینده مردم میاندوآب در مجلس، در مخالفت با رد این لایحه اظهاراتی مطرح کرد، جمشید جعفرپور رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس به عنوان موافق رد این لایحه گفت: پذیرش این لایحه یعنی اینکه به تدریج به لبه پرتگاه رویم.

پس از اظهارات جعفرپور، جهانبخش محبی‌نیا با فریاد در صحن علنی مجلس با تاکید بر اینکه این موضوع دروغ است به سمت جایگاه هیئت رئیسه رفت که تعدادی از نمایندگان به ویژه مسعود پزشکیان از حضور او ممانعت کرده و او را آرام کردند.

[ad_2]

Source link