خدا را شکر که آمریکا از برجام خارج شد
خدا را شکر که آمریکا از برجام خارج شد

[ad_1] خبرگزاری فارس: امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران طی سخنانی در اولین همایش ملی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح در واکنش به خروج آمریکا از برجام که دیشب با فرمان ترامپ رئیس جمهور این کشور صورت گرفت اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنیم که آمریکا از برجام خارج […]

[ad_1]

خبرگزاری فارس: امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران طی سخنانی در اولین همایش ملی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح در واکنش به خروج آمریکا از برجام که دیشب با فرمان ترامپ رئیس جمهور این کشور صورت گرفت اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنیم که آمریکا از برجام خارج شد.

وی افزود: چقدر خوب است که ما هر روز هشدار راهبردی قرآن را با خود مرور کنیم که آن‌ها تا آخر بدنبال این هستند که ما را از ایمان و اصولمان باز بدارند البته اگر بتوانند.

فرمانده کل ارتش گفت: از اول هم معتقد بودم که بزرگترین خسارت برجام مشروعیت بخشیدن به نشستن پشت یک میز و مذاکره با امریکایی هاست، اما بزرگترین سود برجام نیز اثبات چندباره عدم پاییندی آن‌ها به تعهداتشان بود.

امیر موسوی افزود: ما همه چیز در ملت خودمان داریم که روزبروز بر پیشرفت کشور بیافزاید و امیدواریم درسی که این آدم (ترامپ) به جهانیان و کشور‌های منطقه داد، عبرت آموز باشد.

وی تصریح کرد: البته وضعیت سعودی‌ها هم واقعا عبرت آموز است که چطور برای نشان دادن خودشان مدام به آمریکا و اروپایی‌ها می‌چسبند و من نمیدانم نسل آینده آن‌ها چطور می‌خواهند تاریخ کشورشان را بخوانند.

فرمانده ارتش تصریح کرد: تهدیدات دشمنان به حدی است که ما می‌دانیم باید آمادگی خود را هر روز بالا ببریم و سرباز هم عنصر اصلی در تامین امنیت است.

موسوی گفت: در برنامه‌های عملیاتی خود، چیزی را کم نکردیم که بخواهیم مهارت آموزی را جایگزین آن کنیم.

[ad_2]

Source link