«خیمن» از افزایش نرخ گفت/ روز خلوت پیام ناظران
«خیمن» از افزایش نرخ گفت/ روز خلوت پیام ناظران

[ad_1] اقتصاد آنلاین – محمدامین خدابخش؛ در نخستین روز از هفته جاری بازار سهام کشور معاملات خود را بسیار امیدوارکننده آغاز کرد. شاخص بورس تهران امروز توانست با رشدی پنج هزار و ۶۴۶ واحدی به سطح ۱۸۸ هزار و ۵۷۵ واحدی دست یابد. سه نماد «پارس»، «فولاد» و «فملی» بیشترین تاثیر را بر رشد شاخص […]

[ad_1]

اقتصاد آنلاین – محمدامین خدابخش؛ در نخستین روز از هفته جاری بازار سهام کشور معاملات خود را بسیار امیدوارکننده آغاز کرد. شاخص بورس تهران امروز توانست با رشدی پنج هزار و ۶۴۶ واحدی به سطح ۱۸۸ هزار و ۵۷۵ واحدی دست یابد. سه نماد «پارس»، «فولاد» و «فملی» بیشترین تاثیر را بر رشد شاخص داشتند. در این روز پیام‌های ناظران بورس و فرابورس نسبت به روزهای قبل از حجم بسیار کمتری برخوردار بود و تنها نماد متوقف شده به دلیل شفاف سازی «خیمن» بود. در پایان معاملات امروز نماد معاملاتی (غچین) متعلق به شرکت مجتمع کشت و صنعت چین چین برای برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه به منظور تصویب صورت های مالی متوقف شد.

«خیمن» و افزایش نرخ: تنها نماد متوقف شده در روز جاری متعلق به شرکت ایمن خودرو شرق (خیمن) بود. این نماد فرابورسی به دلیل مجوز صادره از سوی شرکت طراحی مهندسی و تأمین قطعات ایران خودرو و شرکت سازه گستر سایپا درخصوص افزایش نرخ ایربگ و کمربند متوقف شده است. شرکت در این باره اعلام کرده است که میانگین نرخ محصول ایربگ این شرکت که پیشتر ۲۶۰ هزار تومان بوده٬ به حدود ۳۳۱ هزار تومان افزایش یافته است. همچنین میانگین نرخ کمربند هم از حدود ۱۴۶ هزار تومان به حدود ۱۶۵ هزار تومان افزایش یافته است. تغییرات نرخ فروش به صورت میانگین مجموعه کمربند اعلام شده است.

خلاصه پیام‌های امروز ناظران بورس و فرابورس در جدول زیر آمده است:

13970728

[ad_2]

Source link