دستور روحانی درباره امدادرسانی به زلزله‌زدگان «سی‌سخت»
دستور روحانی درباره امدادرسانی به زلزله‌زدگان «سی‌سخت»

[ad_1] پایگاه اطلاع رسانی دولت: رئیس دفتر رئیس جمهور به نمایندگی از سوی رئیس جمهور در تماس تلفنی با «علی محمد احمدی» استاندار کهگیلویه و بویراحمد، در جریان تازه‌ترین گزارش وضعیت امدادرسانی و رسیدگی به زلزله زدگان این استان قرار گرفت و دستورات رئیس جمهور را برای تسریع در روند امدادرسانی، ابلاغ کرد. محمود واعظی […]

[ad_1]

پایگاه اطلاع رسانی دولت: رئیس دفتر رئیس جمهور به نمایندگی از سوی رئیس جمهور در تماس تلفنی با «علی محمد احمدی» استاندار کهگیلویه و بویراحمد، در جریان تازه‌ترین گزارش وضعیت امدادرسانی و رسیدگی به زلزله زدگان این استان قرار گرفت و دستورات رئیس جمهور را برای تسریع در روند امدادرسانی، ابلاغ کرد.

محمود واعظی در این تماس تلفنی گفت: حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی به وزارتخانه‌ها و سازمان‌های ذیربط دستور داده است تمام امکانات موجود کشور و بخصوص استان‌های همجوار در جهت اقدامات فوری و امدادی برای هموطنان، خدمات درمانی، بهداشتی برای مصدومین و تامین احتیاجات لازم هموطنان آسیب دیده بسیج شوند.

رئیس دفتر رئیس جمهور افزود: رئیس جمهور از ابتدای انتشار اخبار مربوط به زلزله کهگیلویه و بویر احمد در تماس‌های تلفنی با وزیر کشور و مسوولان ذیربط، پیگیر موضوع بوده و تاکید کرده است که باید امکانات دولت و سایر نهاد‌های عموم و تشکل‌های مردمی در مسیر اقدامات درمانی و امدادی هماهنگ شوند.

گفتنی است، زمین لرزه‌ای به شدت ۵.۲ ریشتر صبح چهارشنبه (روز گذشته) استان کهگیلویه وبویر احمد حوالی سی سخت را تکان داد که علاوه بر خسارات وارده، تعدادی از هموطنان نیز مصدوم شدند.

[ad_2]

Source link