دشمنان منطقه تنها زبان قدرت را می‌فهمند
دشمنان منطقه تنها زبان قدرت را می‌فهمند

[ad_1] ایسنا: حسین امیرعبداللهیان به انتصاب جان بولتون به عنوان مشاور امنیت ملی کاخ سفید واکنش نشان داد و گفت: اظهارات مکرر ضد ایرانی رئیس جمهور آمریکا و نخست وزیر رژیم جعلی اسرائیل و انتصابات اخیر ترامپ در کاخ سفید نشان می‌دهد که تقویت رویکرد امنیتی، برای کسب سود تجاری بیشتر آمریکای ترامپ، تاکتیک جدید […]

[ad_1]

ایسنا: حسین امیرعبداللهیان به انتصاب جان بولتون به عنوان مشاور امنیت ملی کاخ سفید واکنش نشان داد و گفت: اظهارات مکرر ضد ایرانی رئیس جمهور آمریکا و نخست وزیر رژیم جعلی اسرائیل و انتصابات اخیر ترامپ در کاخ سفید نشان می‌دهد که تقویت رویکرد امنیتی، برای کسب سود تجاری بیشتر آمریکای ترامپ، تاکتیک جدید آن‌ها است.

وی با تاکید بر اینکه دشمنان منطقه تنها زبان قدرت را می‌فهمند، افزود: با در نظر داشتن اصول عزت، حکمت و مصلحت در حوزه سیاست خارجی باید “منطق قدرت” را بیش از “قدرت منطق” به رخ کاخ سفید کشید.

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل تاکید کرد که تداوم نفوذ سازنده جمهوری اسلامی ایران در منطقه و حفظ “قدرت دفاعی” بخشی ضروری از “منطق قدرت ” ما است.

امیرعبداللهیان با اشاره به سفر محمد بن سلمان ولیعهد سعودی به آمریکا گفت: محمد بن سلمان ولیعهد سعودی در بازی آمریکایی- صهیونیستی گرفتار آمده و آینده نزدیک، تبعات مخرب آن را بر ریاض و متحدانش آشکار خواهد ساخت.

وی در پایان تاکید کرد: حل بحران‌های منطقه‌ای از جمله در یمن، بحرین و لیبی نیازمند گفتمان واقعی منطقه‌ای و قطع مداخله بیگانگان است.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link