دولت در تیم اقتصادی خود تجدیدنظر کند
دولت در تیم اقتصادی خود تجدیدنظر کند

[ad_1] خبرگزاری تسنیم: صدیف بدری نماینده مردم اردبیل در مجلس در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه ۲۱ فروردین) قوه مقننه طی تذکری با استناد به ماده ۱۸ آیین‌نامه داخلی مجلس گفت: مجلس دچار روزمرگی شده است و در چند وقت اخیر در مشکلات مهم کشور ورود موثر و انقلابی نداشته است. وی با بیان اینکه مجلس […]

[ad_1]

خبرگزاری تسنیم: صدیف بدری نماینده مردم اردبیل در مجلس در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه ۲۱ فروردین) قوه مقننه طی تذکری با استناد به ماده ۱۸ آیین‌نامه داخلی مجلس گفت: مجلس دچار روزمرگی شده است و در چند وقت اخیر در مشکلات مهم کشور ورود موثر و انقلابی نداشته است.

وی با بیان اینکه مجلس و دولت باید در اواخر سال ۹۶ به بازار ملتهب ارز ورود می‌کردند و تصمیم‌گیری‌های مناسبی در این زمینه می‌داشتند ادامه داد: دولت باید اتاق بحران تشکیل می‌داد و تصمیماتی مقتضی در این باره اتخاذ می‌کرد.

نماینده مردم اردبیل در مجلس با تاکید بر اینکه ارزش پول ملی در چند وقت اخیر حدود ۴۰ درصد کاهش پیدا کرده است گفت: مجلس با رئیس جمهور و تیم اقتصادی وی باید جلساتی برگزار می‌کرد و تصمیمات لازم را اتخاذ می‌کرد.

بدری تصریح کرد: دولت باید با توجه به بازار ملتهب ارز در کشور در تیم اقتصادی خود تجدیدنظر کند.

وی همچنین خواستار تصویب هرچه سریعتر لایحه خدمات کشوری در مجلس شد و افزود: با تصویب این لایحه به نابرابری‌ها در برخی مراکز دولتی پایان داده می‌شود، چون به طور مثال یک نفر در جایی ۱۵ میلیون حقوق می‌گیرد و در جایی دیگر معلم تنها یک میلیون و نیم حقوق دریافت می‌کند که این ناعادلانه است.

[ad_2]

Source link