دو روایت متفاوت احمدی‌نژاد از سردار سلیمانی
دو روایت متفاوت احمدی‌نژاد از سردار سلیمانی

[ad_1]  باشگاه خبرنگاران جوانک پس از پیروزی‌های مقتدرانه جبهه حق بر تروریست‌های داعشی کمتر کسی بود که نقش سردار قاسم سلیمانی را در پیروزی و فرماندهی عملیات‌های مختلف کتمان کند. شجاعت و مهارت سردار دلیر ایران وعده‌ای صادق را رقم زد؛ وعده‌ای که تحسین همگان را برانگیخت. به دنبال اعلام شکست داعش در عراق مقامات […]

[ad_1]

 باشگاه خبرنگاران جوانک پس از پیروزی‌های مقتدرانه جبهه حق بر تروریست‌های داعشی کمتر کسی بود که نقش سردار قاسم سلیمانی را در پیروزی و فرماندهی عملیات‌های مختلف کتمان کند. شجاعت و مهارت سردار دلیر ایران وعده‌ای صادق را رقم زد؛ وعده‌ای که تحسین همگان را برانگیخت.

به دنبال اعلام شکست داعش در عراق مقامات کشوری و لشکری دست به قلم شدند و از تلاش حماسی سرلشکر قدردانی کردند. در میان مسئولان محمود احمدی‌نژاد نیز طی نامه‌ای خطاب به سردار سلیمانی با اشاره به نقش پررنگ سردار سلیمانی از تلاش‌های او در جهاد علیه تروریست‌های داعشی قدردانی کرد.

اما هنوز چند ماهی از انتشار این نامه نگذشته که وی امروز پس از اجرای حکم زندان بقایی توسط مراجع قانونی، لحن خود را عوض کرد و خطاب به سردار قاسم سلیمانی نوشت “در رسانه‌ها اینگونه مطرح می‌شود که جنابعالی برای مقابله با ظلم در سوریه و دیگر مناطق فداکاری کرده‌اید”.

این تضاد و چرخش آشکار احمدی نژاد در مقابل تلاش‌های ارزشمند قاسم سلیمانی واکنش‌های زیادی را در فضای مجازی درپی داشت. لطفی یک فعال رسانه‌ای در این باره نوشت؛

“بخشی از پیام تبریک دکتر احمدی نژاد خطاب به سردار قاسم سلیمانی به مناسبت پیروزی بر جبهه تکفیری صهیونیستی داعش در عراق و سوریه:
پیروزی بزرگ بر جریان خشن و تکفیری مورد حمایت نظام سلطه و صهیونیسم بین الملل را به جنابعالی که نقش مهمی در این رویداد تاریخی داشتید، صمیمانه تبریک عرض می‌نمایم.

بخشی از نامه جدید دکتر احمدی نژاد به سردار سلیمانی پس از اجرای حکم زندان آقای بقایی:
در رسانه‌ها اینگونه مطرح می‌شود که جنابعالی برای مقابله با ظلم در سوریه و دیگر مناطق، فداکاری‌ها کرده اید…

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link