دیدار و گفتگوی فرماندهان نیروی زمینی ارتش و سپاه
دیدار و گفتگوی فرماندهان نیروی زمینی ارتش و سپاه

[ad_1] خبرگزاری تسنیم: به مناسبت اعیاد شعبانیه و روز “پاسدار”، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش به همراه جمعی از معاونین و فرماندهان این نیرو، با حضور در ستاد فرماندهی نیروی زمینی سپاه با سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه و هیات رئیسه ستاد فرماندهی این نیرو دیدار و گفت‌وگو […]

[ad_1]

خبرگزاری تسنیم: به مناسبت اعیاد شعبانیه و روز “پاسدار”، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش به همراه جمعی از معاونین و فرماندهان این نیرو، با حضور در ستاد فرماندهی نیروی زمینی سپاه با سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه و هیات رئیسه ستاد فرماندهی این نیرو دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این دیدار صمیمانه، طرفین بر گسترش و تعمیق همکاری‌ها و تعاملات نیروی زمینی سپاه و نیروی زمینی ارتش تاکید کردند.

سردار پاکپور در این دیدار با اشاره به ارتباط بسیار مطلوب و اتحاد و برادری سپاه و ارتش و رده‌های تابعه با یکدیگر عنوان داشت: امید است این دوستی و مودت روز به روز گسترش یابد.

وی یادآور شد: نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دست در دست برادران ارتشی خود برای حفظ و حراست از آرمان‌های انقلاب و تمامیت ارضی ایران اسلامی می‌کوشد.

فرمانده نیروی زمینی سپاه تاکید کرد: امروز بحمدالله نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران بویژه نیروی زمینی ارتش و سپاه در اوج آمادگی هستند و با قدرت آماده دفاع از نظام و کشور هستند.

سردار پاکپور با تاکید بر اینکه وحدت از شاخصه‌های اصلی یک جامعه است و نیرو‌های مسلح آن را در ابعاد مختلف نشان داده اند ضمن اشاره به توانمندی نیرو‌های مسلح در دفاع از مرز‌ها و نبرد با تروریسم گفت: نیروی زمینی ارتش به عنوان یک نیروی ولایتمدار، با اقتدار از مرز‌ها حفاظت و حراست کرده است.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش نیز در این دیدار با تبریک اعیاد خجسته شعبانیه و روز پاسدار ضمن تأکید بر تأثیر همراهی واخوت برادران ارتش و سپاه گفت: همانگونه که فرمانده محترم ارتش امیر موسوی گفتند این تعامل و ارتباط که به لطف الهی از همان ابتدای جمهوری اسلامی تا به امروز استحکام یافته است، تو دهنی به دشمنان و بدخواهان ملت ایران و نیرو‌های مسلح است.

وی افزود: هماهنگی و هم افزایی تمام عیار ارتش و سپاه در عرصه‌های مختلف، اقتدار دفاعی و قدرت بازدارندگی ایران اسلامی را در یک روند اطمینان بخش و معنادار قرارداد است که تبلور آن را در برنامه‌های مشترک ارتش و سپاه به خوبی می‌توان دید.

امیر حیدری در پایان وحدت و یکپارچگی نیرو‌های مسلح تحت منویات نورانی فرماندهی معظم کل قوا را مایه ناامیدی و عصبانیت دشمنان در پیگیری ناموفق اهداف و نقشه‌های شوم خود دانست.

گفتنی است؛ در دیدار فرماندهان نیروی زمینی ارتش و سپاه مسئول عقیدتی نیروی زمینی ارتش و حجت الاسلام والمسلمین محمد هادی رضایی مسئول نمایندگی، ولی فقیه در نیروی زمینی سپاه نیز حضور داشتند.

[ad_2]

Source link