رئیس جمهور از مصادیق «کالای ایرانی» است!
رئیس جمهور از مصادیق «کالای ایرانی» است!

[ad_1] خبرگزاری فارس: ضرغامی عنوان کرد: آقای رئیس جمهور از مصادیق “کالای ایرانی” است! یعنی رئیس جمهور نتیجه پخت و پز ما ایرانی هاست. عزت‌الله ضرغامی رئیس اسبق سازمان صدا و سیما در کانال تلگرامی اش مطلبی رابا عنوان «کالای ایرانی!» منتشر کرد. وی در این باره نوشت: همین آقای رئیس جمهور از مصادیق “کالای […]

[ad_1]

خبرگزاری فارس: ضرغامی عنوان کرد: آقای رئیس جمهور از مصادیق “کالای ایرانی” است! یعنی رئیس جمهور نتیجه پخت و پز ما ایرانی هاست.

عزت‌الله ضرغامی رئیس اسبق سازمان صدا و سیما در کانال تلگرامی اش مطلبی رابا عنوان «کالای ایرانی!» منتشر کرد.

وی در این باره نوشت: همین آقای رئیس جمهور از مصادیق “کالای ایرانی” است! یعنی رئیس جمهور نتیجه پخت و پز ما ایرانی هاست.

موافقین و مخالفین ایشان با تعصب از رای ملی خود صیانت میکنند و هرگز به سیادت اجانب بر کشور رضایت نمی‌دهند؛ و این افتخار است که مثل خیلی از کشور‌های دیگر و مثل گذشته‌ی همین ملت، رئیس‌جمهور را دیگران بر ما تحمیل نمی‌کنند!

عکس مربوط به روز‌های اول ریاست جمهوری آقای روحانی در سال ۹۲ است که به دعوت من به صدا و سیما آمدند. اجمالاً خوشحال هستند!

پی نوشت

” آبی یا قرمز” طنز هوشمندانه‌ای بود که رهبری برای فهم بهتر “تعصب” به کار بردند.

طرفداران تیم‌ها اگر صد بار هم شاهد باخت تیم شان باشند و آن را ته جدول هم ببینند باز برایشان فرقی نمی‌کند.

رهبری عزیز، با این نامگذاری بزرگترین پشتیبانی را از دولت انجام دادند و همه ظرفیت‌های فکری، اعتقادی و حتی تعصب ناسیونالیستی را برای “رونق تولید کالای ایرانی” و حمایت از سیاست‌های دولت به کار گرفتند.

دولت هم چهار وظیفه مهم بر عهده دارد:

۱- هموار سازی فرآیند تولید و مبارزه جدی با دیوان سالاری و رانت بازی.

۲- اهتمام جدی استفاده از کالای ایرانی در دستگاه‌های دولتی.

۳- نظارت سختگیرانه و مستمر بر کیفیت کالا‌های ایرانی و استفاده از سیستم‌های تشویق و تنبیه موثر برای جلوگیری از کاهش کیفیت کالا.

۴- رسیدگی اورژانسی به وضعیت کارگاه‌های تولیدی راکد یا ورشکسته و حل ضربتی مشکلات آنان.

امروز دادستان استان آذربایجان غربی اعلام کرد، “۱۴ واحد کارخانه ورشکسته با ورود مدعی العموم وارد چرخه تولید شدند که عمده مشکلات آنان ناشی از اعتبارات بانکی بود. بانک‌ها را مکلف کردیم وام‌های سرمایه در گردش به آن‌ها پرداخت کنند تا بتوانند به فعالیت اقتصادی خود ادامه دهند. “

[ad_2]

Source link