روایت ضرغامی از آخرین دیدارش با احمدی نژاد
روایت ضرغامی از آخرین دیدارش با احمدی نژاد

[ad_1] سرویس سیاسی فردا: عزت الله ضرغامی در بخشی از گفتگوی خود با آرمان درباره دیدار سه هفته قبل خود با احمدی نژاد توضیح داده است که در ادامه خواهد آمد:  محل ملاقات کجا بود؟ منزل آقای احمدی‌نژاد که ایشان به ما شام هم دادند که این دیدار در حدود چهار ساعت به طول انجامید. […]

[ad_1]

سرویس سیاسی فردا: عزت الله ضرغامی در بخشی از گفتگوی خود با آرمان درباره دیدار سه هفته قبل خود با احمدی نژاد توضیح داده است که در ادامه خواهد آمد: 

محل ملاقات کجا بود؟

منزل آقای احمدی‌نژاد که ایشان به ما شام هم دادند که این دیدار در حدود چهار ساعت به طول انجامید.

به جز شما افراد دیگری نیز در این دیدار حضور داشتند؟

دو نفر دیگر هم بودند که از ذکر نام آن‌ها معذورم.

چه مباحثی در این دیدار مطرح شد؟

بحث‌های ما خصوصی است و بیشتر بین خودمان است؛ البته چارچوب این مباحث حفظ و پیشبرد اهداف انقلاب و نظام و حفظ آقای احمدی‌نژاد در فضای سیاسی کشور بود. دغدغه‌هایی که ما در این دیدار مطرح کردیم بیشتر دلسوزی‌هایی بود که نسبت به یکدیگر داشتیم. نکته دیگر اینکه من دوست داشتم دیدگاه‌های آقای احمدی‌نژاد را پس از دستگیری آقای مشایی و بقایی بشنوم و به همین دلیل نیز در این زمینه صحبت کردیم. مطالبی هم بنده با ایشان درمیان گذاشتم که احساس می‌کردم ایشان نسبت به آن‌ها اشراف ندارند. این مسائل بیشتر درباره فضای رسانه‌ای جهانی بود. بنده تلاش کردم در این دیدار شرایط مصالحه و برطرف کردن برخی از سوءتفاهم‌ها را مهیا کنم.

[ad_2]

Source link