شایعه رفتن قالیباف به ستاداجرایی کاراصلاح‌طلبان بود
شایعه رفتن قالیباف به ستاداجرایی کاراصلاح‌طلبان بود

[ad_1] سرویس سیاسی فردا: حسین قربانزاده سردبیر سابق همشهری گفتگویی با اعتماد داشته است که بخش‌هایی از آن در ادامه خواهد آمد: – صحبتی که آقای جهانگیری در مناظرات مطرح کرد، کذب محض بود. از همین روی افراد زیادی را می‌شناسم که این روز‌ها و بعد از قرار منع تعقیب (برای نام‌های منتشر شده در […]

[ad_1]

سرویس سیاسی فردا: حسین قربانزاده سردبیر سابق همشهری گفتگویی با اعتماد داشته است که بخش‌هایی از آن در ادامه خواهد آمد:

– صحبتی که آقای جهانگیری در مناظرات مطرح کرد، کذب محض بود. از همین روی افراد زیادی را می‌شناسم که این روز‌ها و بعد از قرار منع تعقیب (برای نام‌های منتشر شده در فهرست املاک نجومی) یکی از مطالبات‌شان شکایت از جهانگیری است. مطالبه زیادی وجود دارد که آقای قالیباف اعاده حیثیت کند.

– قربانزاده در پاسخ به سوال یعنی قالیباف قصد اعاده حیثیت علیه جهانگیری را دارد؟ گفت: 

این موضوع مطرح است، اما دقیق نمی‌دانم. ممکن است شکایت کرده‌باشند، اما من بی‌اطلاع هستم. بعد از اعلام نظر دستگاه قضایی این مطالبه صورت گرفته، چون رقم اعلام شده از سوی جهانگیری کذب بود.

– وی در پاسخ به این سوال که آیا بحث پرونده املاک نجومی در پست اجرایی قالیباف موثر بوده یا نه؟ گفته است:

اصلا پستی در کار نبود. مگر آقای قالیباف قرار بود پستی داشته‌باشد؟ شایعه است. این پروژه را بخشی از جریان اصلاح‌طلبی دنبال می‌کند. این جریان وقتی می‌بیند کسی در جناح مقابل مستعد حضور در عرصه‌های بزرگ اجرایی و مقاطع انتخاباتی است، همواره در مظان نقد و تخریب قرار می‌دهد. یک نمونه آن هم طرح مناصبی، چون ستاد اجرایی فرمان امام است. خود اصلاح‌طلبان این شایعه را مطرح کردند. دقیق خاطرم نیست، اما سایت یا کانالی تحت عنوان صدای اصلاحات یا اصلاحات نیوز این گمانه را مطرح کرد بلافاصله توییت‌هایی منتشر کرد که چرا کسی با چنین اتهاماتی، چنین پست مهم اقتصادی بگیرد. چند روز بعد خودشان خبر منتفی شدن را منتشر کردند و به کسانی که بحث پرونده‌های قضایی در انتخاب فردی برای یک منصب اجرایی را در نظر داشتند احسنت گفتند. کل این موضوع یک پروژه روانی است. این شایعه هم مطرح شد تا عدم تحقق چنین پستی برای قالیباف به دلیل وجود پرونده‌های املاک نجومی را رسانه‌ای کنند و آن را دستاورد خودشان بدانند.

[ad_2]

Source link