صدورحکم تعداد دیگری از متهمان به اخلال اقتصادی تاپایان هفته – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
صدورحکم تعداد دیگری از متهمان به اخلال اقتصادی تاپایان هفته – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

[ad_1] غلامحسین اسماعیلی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص آخرین وضعیت پرونده های اخلال اقتصادی گفت: برای برخی از متهمان این پرونده ها حکم صادر شده و برای عده دیگری هم بر اساس پیش بینی ها احتمالا تا آخر این هفته حکم صادر خواهد شد. به گزارش خبرنگار مهر، از زمان تشکیل شعب ویژه […]

[ad_1]

غلامحسین اسماعیلی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص آخرین وضعیت پرونده های اخلال اقتصادی گفت: برای برخی از متهمان این پرونده ها حکم صادر شده و برای عده دیگری هم بر اساس پیش بینی ها احتمالا تا آخر این هفته حکم صادر خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، از زمان تشکیل شعب ویژه که حدود سه ماه می گذرد، تاکنون ۶۱ کیفرخواست در این بازه زمانی ماه صادر شده و حدود ۱۵۰ نفر در این کیفرخواست‌ها تعقیب شدند.همچنین بر حسب این کیفرخواست ها، تا کنون سه نفر محکوم به اعدام شدند ، حکم سی نفر هم در رابطه با پرونده‌های ارزی در حال اجرا است و علاوه بر این ۲۰ پرونده مهم نیز در شعبات ویژه مفتوح است.

رئیس کل دادگستری استان تهران در خصوص آخرین وضعیت پرونده تخلفات خودرو گفت: این پرونده چندین بخش و لایه دارد که هنوز به دادگاه ارسال نشده است.

پرونده موسوم به جاسوسان محیط زیستی آماده ارسال به دادگاه 

اسماعیلی در پاسخ به این سوال که با توجه به صدور کیفرخواست برای تعدادی از متهمان پرونده موسوم به جاسوسی محیط زیست، این پرونده ها اکنون در چه مرحله ای قرار دارد؟ گفت: حسب اعلام دادستان، این پرونده آماده ارسال به دادگاه است اما هنوز واصل نشده است. 

[ad_2]

Source link