صدور دستور ممنوعیت خرید کالای خارجی در نیروهای مسلح
صدور دستور ممنوعیت خرید کالای خارجی در نیروهای مسلح

[ad_1] مشاور فرمانده کل قوا گفت: نیروهای مسلح به عنوان جمعیت بزرگی در کشور هستند به همین خاطر دستورالعملی صادر شده تا هیچ کالای خارجی خریداری شده و در صورت خرید بودجه آن پرداخت نمی‌شود. خبرگزاری تسنیم: سرلشکر صفوی دستیار و مشاور عالی نظامی فرمانده معظم کل قوا در حاشیه مراسم سالگرد شهید صیاد شیرازی […]

[ad_1]

مشاور فرمانده کل قوا گفت: نیروهای مسلح به عنوان جمعیت بزرگی در کشور هستند به همین خاطر دستورالعملی صادر شده تا هیچ کالای خارجی خریداری شده و در صورت خرید بودجه آن پرداخت نمی‌شود.

خبرگزاری تسنیم: سرلشکر صفوی دستیار و مشاور عالی نظامی فرمانده معظم کل قوا در حاشیه مراسم سالگرد شهید صیاد شیرازی در جمع خبرنگاران گفت: این رسم خوبی است که قدر شهدا را بدانیم؛ شهدا در اندیشه و تفکر و اخلاق و رفتار چگونه بودند و عملکرد آن‌ها در دفاع مقدس مانند شهید صیاد چگونه بوده است.

وی افزود: شهید صیاد در اندیشه و عمل انسانی بود که به قرآن، اسلام، قران و سنت رسول‌الله (ص) و سیره ائمه اطهار (ع) اعتقاد داشت و فرمایشات آن‌ها را سرلوحه کار خود قرار می‌داد، علاوه بر این در اخلاق و رفتار انسانی مردم دارد و مردم‌یار بود.

دستیار و مشاور عالی نظامی فرمانده معظم کل قوا درباره شعار سال اظهار داشت: یکی از کلیدی‌ترین و شاید اصلی‌ترین بحث اقتصاد مقاومتی شاخصه‌ای است که مقام معظم رهبری در سخنرانی خود در مشهد مقدس ایراد فرمودند: و آن این است که مردم ما کالای ایرانی مصرف کنند.

سرلشکر صفوی تصریح کرد: البته باید از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان حمایت شود، یعنی باید کالا‌هایی ساخته شود که با کالای مشابه خارجی از نظر کیفیت و قیمت قابل مقایسه باشد.

وی ادامه داد: در اینجا نقش سازمان استاندارد حائز اهمیت است؛ به عنوان مثال این سازمان فعال باید استانداردی مشخص می‌کرد تا خودرو داخلی و خارجی در یک کیفیت باشند.

مشاور فرمانده کل قوا گفت: نیرو‌های مسلح به عنوان جمعیت بزرگی در کشور هستند به همین خاطر دستورالعملی صادر شده تا هیچ کالای خارجی خریداری شده و در صورت خرید بودجه آن پرداخت نمی‌شود.

وی در پایان خار نشان کرد: بنابراین اگر نیرو‌های مسلح، کارمندان دولت و خانواده آن‌ها کالای ایرانی مصرف کنند، نقطه تحولی در حمایت از کالای ایرانی صورت می‌گیرد.

[ad_2]

Source link