طعنه سنگین یک فوتبالی به علی بیرو+ عکس
طعنه سنگین یک فوتبالی به علی بیرو+ عکس

سعید آذری با انتشار پستی در فضای مجازی به صورت غیرمستقیم به ادعای بیرانوند واکنش نشان داده است. به گزارش پارسینه و به نقل از خبر ورزشی؛ ادعای علیرضا بیرانوند گلر تیم ملی فوتبال ایران در کوران مسابقات جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ درخصوص اینکه تیم ملی حال حاضر نسل طلایی بوده است همچنان با واکنش‌هایی […]
سعید آذری با انتشار پستی در فضای مجازی به صورت غیرمستقیم به ادعای بیرانوند واکنش نشان داده است.

به گزارش پارسینه و به نقل از خبر ورزشی؛ ادعای علیرضا بیرانوند گلر تیم ملی فوتبال ایران در کوران مسابقات جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ درخصوص اینکه تیم ملی حال حاضر نسل طلایی بوده است همچنان با واکنش‌هایی انتقادی ازسوی برخی از پیشکسوت‌ها و چهره‌های فوتبالی ایران همراه می‌شود.

سعید آذری مدیرعامل سابق تیم‌های ذوب‌آهن و فولاد با انتشار تصویر و پیامی در صفحه شخصی اینستاگرامش بصورت غیرمستقیم به بیرانوند کنایه زد و نوشت: «بهترین تیم ملی فوتبال در تمام ادوار. تیمی که سه بار قهرمان جام ملت‌های آسیا شده است با کاپیتانی توانمند و فوتبالیستی خارق‌العاده که هرگز در فوتبال ایران تکرار نخواهد شد. پرویز قلیچ‌خانی».

سپس آذری در ادامه یک بیت شعر زیر این متن گذاشت که ظاهرا اشاره به اظهارات گلر ملی‌پوش پرسپولیس دارد: «مشک آن است که خود ببوید… نه آنکه عطار بگوید».

گفتنی است که بیرانوند مدعی شده بود که تیم ملی قهرمان جام ملت‌ها می‌شود اما تیم قلعه‌نویی در نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا مقابل قطر شکست خورد و از دور مسابقات حذف شد و درنهایت قطر با شکست اردن در فینال به مقام قهرمانی رسید.

طعنه سنگین یک فوتبالی به علی بیرو+ عکس
Source link