علم الهدی و رئیسی با روحانی دیدار نکردند
علم الهدی و رئیسی با روحانی دیدار نکردند

[ad_1] اما نکته مهم‌تر این است که حسن روحانی از صبح امروز در مشهد مقدس حاضرشده است، اما تا ظهر امروز به حرم امام رضا (ع) نرفته است. انتظار این بود که رئیس‌جمهوری در بدو ورود به مشهد به حرم امام رضا (ع) برود، اما گویی اختلافات سیاسی بر زیارت رئیس‌جمهوری هم تأثیر گذاشته است. […]

[ad_1]

اما نکته مهم‌تر این است که حسن روحانی از صبح امروز در مشهد مقدس حاضرشده است، اما تا ظهر امروز به حرم امام رضا (ع) نرفته است. انتظار این بود که رئیس‌جمهوری در بدو ورود به مشهد به حرم امام رضا (ع) برود، اما گویی اختلافات سیاسی بر زیارت رئیس‌جمهوری هم تأثیر گذاشته است.

سرویس سیاسی فردا: روحانی دیروز به استان خراسان رضوی سفر کرده است با این حال تا به امروز ملاقاتی بین او و آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهد و همچنین سید ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی صورت نگرفته است.

رئیس‌جمهوری صبح امروز مترو مشهد را بدون حضور دو مقام مهم مشهد افتتاح کرد و بعد در جلسه شورای اداری، توسعه و برگزیدگان و افتتاح پروژه‌های اقتصادی و زیربنایی استان خراسان رضوی سخنرانی کرد درحالی‌که رئیسی و علم‌الهدی ترجیح دادند حضوری نداشته باشند. اما نکته مهم‌تر این است که حسن روحانی از صبح امروز در مشهد مقدس حاضرشده است، اما تا ظهر امروز به حرم امام رضا (ع) نرفته است. انتظار این بود که رئیس‌جمهوری در بدو ورود به مشهد به حرم امام رضا (ع) برود، اما گویی اختلافات سیاسی بر زیارت رئیس‌جمهوری هم تأثیر گذاشته است.

در سفر‌های استانی قبلی حسن روحانی رئیس‌جمهوری به مشهد، علم‌الهدی نماینده، ولی فقیه در خراسان رضوی به استقبال و دیدار او رفته بود، اما امسال بعد از گذشت یک روز از حضور روحانی در خراسان رضوی و همچنین یک نصف روز در مشهد خبری از دیدار  رئیسی از رقیب انتخاباتی خود و علم‌الهدی از رئیس‌جمهوری نیست.

[ad_2]

Source link