قطعا شرايط ما بدتر از دوران پيش از برجام نخواهد شد
قطعا شرايط ما بدتر از دوران پيش از برجام نخواهد شد

[ad_1] درصورتی که امریکا از برجام خارج شود، قطعا شرایط ما بدتر از دوران پیش از برجام نخواهد شد. چرا که دیگر قادر به شکل‌دهی ائتلاف و اجماع جهانی علیه ما نیستند. امروز ما نزد افکار عمومی بین‌المللی تبرئه‌شده هستیم. سرویس سیاسی فردا: مجتبی ذوالنور، رییس کمیته هسته‌ای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس […]

[ad_1]

درصورتی که امریکا از برجام خارج شود، قطعا شرایط ما بدتر از دوران پیش از برجام نخواهد شد. چرا که دیگر قادر به شکل‌دهی ائتلاف و اجماع جهانی علیه ما نیستند. امروز ما نزد افکار عمومی بین‌المللی تبرئه‌شده هستیم.

سرویس سیاسی فردا: مجتبی ذوالنور، رییس کمیته هسته‌ای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفتگویی با اعتماد به مساله خروج آمریکا از برجام پرداخته است که گزیده هایی از آن در ادامه خواهد آمد: 

 

– درصورتی که امریکا از برجام خارج شود، قطعا شرایط ما بدتر از دوران پیش از برجام نخواهد شد. چرا که دیگر قادر به شکل‌دهی ائتلاف و اجماع جهانی علیه ما نیستند. امروز ما نزد افکار عمومی بین‌المللی تبرئه‌شده هستیم.

– برای بالا بردن درصد غنی‌سازی زمینه‌ها فراهم است، اما در برخی حوزه‌ها نیز کمی مشکل داریم. ازجمله بازگشت به شرایط پیش از برجام درمورد رآکتور اراک دشوارتر خواهد بود.

– ما هرگز تلاش نمی‌کنیم که امریکایی‌ها از برجام خارج شوند و حتی توصیه می‌کنیم که در این توافق باقی بمانند، اما می‌گوییم اگر خارج شوند، تبعاتی دامنگیر آن‌ها خواهد شد.

– دولت تاحدودی دچار سرافکندگی در افکار عمومی خواهد شد و قطعا اگر امریکا از برجام خارج شود، مردم احساس می‌کنند یا دولت دشمن را نشناخت، یا شناخت و به هشدار‌های رهبری توجه نکرد یا توجه کرد، اما یک آزموده را دوباره آزمود و هزینه‌های آن از جیب مردم پرداخت شد، کفایت و صلاحیت دولت نزد مردم با تردید‌هایی همراه می‌شود.

[ad_2]

Source link