لاریجانی درگذشت آیت‌اللّه ایمانی را تسلیت گفت
لاریجانی درگذشت آیت‌اللّه ایمانی را تسلیت گفت

[ad_1] خبرگزاری تسنیم: علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی درگذشت آیت‌اللّه اسداللّه ایمانی نماینده، ولی فقیه در استان فارس و امام‌جمعه سابق شیراز و نماینده مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت. متن کامل پیام تسلیت لاریجانی به شرح زیر است: بسم اللّه الرحمن الرحیم ” انا لله و انا الیه راجعون رحلت […]

[ad_1]

خبرگزاری تسنیم: علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی درگذشت آیت‌اللّه اسداللّه ایمانی نماینده، ولی فقیه در استان فارس و امام‌جمعه سابق شیراز و نماینده مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت.

متن کامل پیام تسلیت لاریجانی به شرح زیر است:

بسم اللّه الرحمن الرحیم

” انا لله و انا الیه راجعون

رحلت روحانی جلیل القدر آیت‌اللّه اسداللّه ایمانی نماینده، ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه سابق شیراز و نماینده مجلس خبرگان رهبری موجب تأسف و تأثر گردید، ایشان عالمی ساده‌زیست، نیک‌اندیش و از مبارزان صف اول انقلاب و پشتیبان نظام بودند که در سنگر‌های متعدد سیاسی، علمی و فرهنگی خدمات فراوانی به کشور عرضه داشتند.

این عالم ربانی علاوه بر توجه ویژه به نشر و ترویج معارف اسلامی، تألیفات و آثار متعددی در زمینه علوم دینی از خود بر جای گذاشتند. اینجانب ضمن عرض تسلیت فقدان این روحانی بزرگوار به مقام معظم رهبری، روحانیت و حوزه‌های محترم علمیه، مردم شریف استان فارس و بیت مکرم ایشان برای آن مرحوم رحمت واسعه و برای بازماندگان صبر و اجر از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌کنم.

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی”

[ad_2]

Source link