لفظ حجاب اجباری حذف شود
لفظ حجاب اجباری حذف شود

[ad_1]  باشگاه خبرنگاران جوان: آیت‌الله مکارم شیرازی پیش از ظهر امروز در دیدار سردار اشتری با اشاره به اینکهکسانی که الزام حجاب را زیرپا می‌گذارند مانند کسانی که دیگر الزام‌ها را زیرپا می‌گذارند هستند، گفت: فرقی بین رعایت حجاب و دیگر قوانین نیست، اگر این مسئله به خوبی تفهیم شود بهانه‌ها برچیده می‌شود.وی افزود:باید نگاه […]

[ad_1]

 باشگاه خبرنگاران جوان: آیت‌الله مکارم شیرازی پیش از ظهر امروز در دیدار سردار اشتری با اشاره به اینکهکسانی که الزام حجاب را زیرپا می‌گذارند مانند کسانی که دیگر الزام‌ها را زیرپا می‌گذارند هستند، گفت: فرقی بین رعایت حجاب و دیگر قوانین نیست، اگر این مسئله به خوبی تفهیم شود بهانه‌ها برچیده می‌شود.
وی افزود:باید نگاه افراد به حجاب مانند نگاه به دیگر قوانین باشد و امیدواریم که لفظ حجاب اجباری که لفظ منفی است حذف شود.
آیت‌الله مکارم شیرازی افزود: ضد انقلاب تلاش می‌کند که این نشانه بارز را حذف کرده و از این طریق به اسلام و نظام اسلامی ضربه وارد کند.
 وی تاکید کرد: باید نسبت به این مسئله آگاه باشیم که حجاب علاوه بر اینکه موضوعی دینی است، یک قانون بوده و رعایت آن الزامی است.
 آیت الله مکارم شیرازی با بیان اینکه کار‌هایی نظیر ترک دزدی و شراب خواری و استعمال مواد مخدر الزامی است، تاکید کرد: این الزام به این معناست که یک وظیفه قانونی بوده و اینچنین الزامی فقط مربوط به دنیای اسلام نیست و در همه کشور‌ها قوانینی وجود دارد و هر امری که قانون باشد الزام نیز خواهد داشت.

[ad_2]

Source link