ماجرای ازدواج هالک ۴۰۰ کیلویی+تصاویر
ماجرای ازدواج هالک ۴۰۰ کیلویی+تصاویر

ارباب خیزر حیات که ۴۰۰ کیلوگرم وزن دارد در جستجوی دختری است که وزن بالای ۹۰ کیلوگرم داشته باشد. او که ۲۷ ساله است مدعی است که بیش از ۳۰۰ دختری که به او معرفی شده را به دلیل وزن کم رد کرده است. این مرد همچنین گفته که شریک ایده آل او برای زندگی […]


ارباب خیزر حیات که ۴۰۰ کیلوگرم وزن دارد در جستجوی دختری است که وزن بالای ۹۰ کیلوگرم داشته باشد.

او که ۲۷ ساله است مدعی است که بیش از ۳۰۰ دختری که به او معرفی شده را به دلیل وزن کم رد کرده است.

این مرد همچنین گفته که شریک ایده آل او برای زندگی باید روزانه ۱۰۰۰۰ کالری غذا به او برساند. او گفته روزانه ۳۶ تخم مرغ برای صبحانه می‌خورد و همسرش باید آشپز خوبی باشد.

هالک پاکستان گفت: من زنی می‌خواهم که ۱۰۰ کیلو وزن داشته باشد و بلندی قدش به ۲ متر برسد.

ارباب خیزر حیات افزود: تمام زنانی که به من معرفی شدند لاغر بودند. پدر و مادرم می‌خواهند که من ازدواج کنم، اما من مورد مناسبی پیدا نکردم. مدت زیادی است که در جستجوی عشق هستم.

علیرغم خوردن مقادیر زیادی گوشت و برنج و نان و شیر ارباب خیزر می‌گوید که مشکل جسمانی ندارد و کاملا سالم است. او می‌گوید من هیچ مشکل پزشکی ندارم و با وزنم راحت هستم.

هالک پاکستان افزود: من باید ورزش کنم و غذا بخورم تا قدرتمندترین مرد جهان شوم. او که وزنه بردار است می‌گوید از نوجوانی ورزش را شروع کرده است.

روزانه شمار زیادی از مردم با هالک پاکستان دیدار می‌کنند تا بتوانند با او سلفی بگیرند. هالک پاکستان گفته در کشورش عشق و تحسین زیادی دریافت کرده و می‌خواد یک ستاره جهانی شود.

 Source link