مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند: قانون اسقاط خودرو شامل مناطق آزاد نمی‌شود
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند: قانون اسقاط خودرو شامل مناطق آزاد نمی‌شود

[ad_1] مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: با پیگیری های به‌عمل‌آمده قانون اسقاط خودرو برای خودروهای وارداتی مناطق آزاد در کمیسیون زیر بنایی دولت لغو شد. به گزارش مناطق آزاد، اسماعیل زمانی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با پیگیرهای به‌عمل‌آمده از طرف دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور و نمایندگان محترم مجلس قانون اسقاط […]

[ad_1]

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: با پیگیری های به‌عمل‌آمده قانون اسقاط خودرو برای خودروهای وارداتی مناطق آزاد در کمیسیون زیر بنایی دولت لغو شد.

به گزارش مناطق آزاد، اسماعیل زمانی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با پیگیرهای به‌عمل‌آمده از طرف دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور و نمایندگان محترم مجلس قانون اسقاط خودرو برای خودروهای وارداتی مناطق آزاد در کمیسیون زیر بنایی دولت لغو شد.

وی بابیان اینکه این مصوبه پس از تصویب در جلسه هیئت‌وزیران و ابلاغ، لازم‌الاجراست، عنوان کرد: پس‌ازآن نیازی به اسقاط خودرو در مناطق آزاد بر اساس این قانون وجود ندارد.‌

پیش‌تر وزارت صنعت، معدن و تجارت قانونی ابلاغ کرد که بر اساس آن باید به ازای هر خودرو واردشده تعدادی از خودروهای خارجی اسقاط می‌شد که این موضوع قیمت نهایی برای خودروهای پلاک منطقه آزاد را به حدی افزایش می‌داد که خرید آن‌ها به‌صرفه نبود.

این موضوع سبب تجمع تعداد زیادی خودرو در گمرک خرمشهر که محل ورود خودروهای با پلاک منطقه آزاد اروند است شد و مشکلاتی را برای شهروندان و متقاضیان این نوع از خودروها به وجود آورد.

نوشته مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند: قانون اسقاط خودرو شامل مناطق آزاد نمی‌شود اولین بار در رسانه مناطق آزاد. پدیدار شد.

[ad_2]

Source link