مرکز پژوهش‌ها و ۲ کمیسیون مجلس به کمک دولت می‌روند
مرکز پژوهش‌ها و ۲ کمیسیون مجلس به کمک دولت می‌روند

[ad_1] خبرگزاری فارس: بهروز نعمتی سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در حاشیه نشست غیرعلنی امروز چهارشنبه ۲۲ فروردین با حضور در جمع خبرنگاران توضیحاتی درباره این نشست ارائه داد. وی با اشاره به گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس درباره بحران کم‌آبی در کشور گفت: در این گزارش وضعیت بیست ساله اخیر جمع‌بندی شده و به […]

[ad_1]

خبرگزاری فارس: بهروز نعمتی سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در حاشیه نشست غیرعلنی امروز چهارشنبه ۲۲ فروردین با حضور در جمع خبرنگاران توضیحاتی درباره این نشست ارائه داد.

وی با اشاره به گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس درباره بحران کم‌آبی در کشور گفت: در این گزارش وضعیت بیست ساله اخیر جمع‌بندی شده و به نمایندگان ارائه شد.

نعمتی اظهار داشت: مقرر شد که مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در کنار کمیته‌ای که در دولت جهت رسیدگی به مشکل کم‌آبی تشکیل خواهد شد، قرار گیرد؛ به علاوه، دو کمیسیون کشاورزی و انرژی مجلس نیز کمیته مذکور را کمک خواهند کرد.

وی با طرح این احتمال که معاون اول رئیس‌جمهور در رأس کمیته مزبور قرار خواهد گرفت بیان داشت: مقرر شد که کمیته تشکیل‌شده، موضوع تهیه آمایش آب را در دستورکار قرار دهد، چرا که ما هیچ تفاوتی میان مناطق پربارش و کم‌بارش در این زمینه نمی‌بینیم.

ادامه دارد…

[ad_2]

Source link